logo

NIVEA: wyślij kartki świąteczne za darmo!

26lis 2018

Kategoria: Promocje | Autor: Marta Wacław

0

Jak co roku, tym razem również marka NIVEA wyśle kartki świąteczne Waszego autorstwa całkowicie za darmo! Jeśli chcecie obdarować swoich bliskich świątecznymi życzeniami w tradycyjnej formie i sprawić im miłą niespodziankę, zobaczcie, jak możecie stworzyć swoją kartkę.

Reklama

Już kolejny raz marka NIVEA roześle do Waszych bliskich całkowicie za darmo aż 100 000 specjalnie zaprojektowanych kartek Waszego autorstwa. Tradycja wysyłania kartek z życzeniami z okazji Świąt w dobie internetu i smartfonów nieco zanika, ale Wy możecie ją pielęgnować i podtrzymywać razem z marką NIVEA. To mały, ale jednocześnie bardzo miły gest. I z pewnością każdy na widok takiej kartki zaprojektowanej z myślą o nim uśmiechnie się od ucha do ucha :-) Jak stworzyć swoją kartkę i wysłać ją świąteczną pocztą NIVEA?

Zaloguj się!

Żeby stworzyć swoją kartkę świąteczną i wysłać ją bezpłatną pocztą NIVEA, musicie zalogować lub zarejestrować się na stronie. Jeśli do tej pory tego nie robiliście, musicie tylko wypełnić formularz:

Kartka świąteczna NIVEA

Żeby to zrobić, wejdźcie na stronę akcji NIVEA i kliknijcie na przycisk "Stwórz kartkę". Wtedy automatycznie zostaniecie przeniesi na stronę, gdzie będziecie mogli zarejestrować się na Nivea.pl. Po podaniu swoich danych i zaakceptowaniu zgody o przetwarzanie danych osobowych, będziecie mogli stworzyć swoje kartki świąteczne i całkowicie bezpłatnie wysłać je do swoich bliskich :-) Jak to zrobić?

Jak zaprojektować darmową kartkę świąteczną? Instrukcja krok po kroku

1. Wejdź na stronę akcji i kliknij w przycisk "Stwórz kartkę".

Nivea kartki świąteczne

2. Dodaj swoje zdjęcie.

Nivea kartki świąteczne

Dodajcie zdjęcie, które zostanie umieszczone z przodu Waszej świątecznej kartki. Minimalny rozmiar zdjęcia to 1005x1184 pikseli. Jego waga nie może przekroczyć 5 MB. Akceptowane formaty zdjęć to jpg i png.

3. Dopasuj swoje zdjęcie

Wykadrujcie wgrane zdjęcie tak, aby ładnie wydrukowało się na kartce. Z prawej strony będziecie mogli zobaczyć podgląd Waszej przyszłej kartki :-) W kolejnym etapie będziecie mogli także dodawać filtry, naklejki oraz tekst, który pojawi się z przodu kartki:

Nivea kartki świąteczne

4. Dodaj życzenia i zaadresuj kartkę

Nivea kartki świąteczne

Nie pozostaje Wam już nic innego, jak napisać piękne życzenia (maksymalnie do 90 znaków) i zaadresować swoją kartkę na osobę, której chcecie ją wysłać :-) Później wystarczy już tylko zaakceptować regulamin i poczekać na akceptację moderatora. 

Każdy z Was po zalogowaniu się na stronie będzie mógł wysłać aż 5 bezpłatnych kartek. Członkowie Klubu Moja Nivea będą mogli wysłać jeszcze dodatkowe 5 (10 darmowych kartek). NIVEA czeka na Wasze pomysły na świąteczne kartki do 21 grudnia. Pamiętajcie jednak o tym, że pocztówki zaprojektowane po 14.12 mogą już nie dojść do Świąt. I oczywiście bezpłatne kartki świąteczne od NIVEA możecie wysyłać do swoich bliskich, którzy mieszkają w Polsce. Regulamin akcji dostępny jest na stronie. Jeśli będziecie mieli pytania związane z wysyłką kartek - napiszcie nam o tym w komentarzach!

Promocje na świąteczne zestawy kosmetyków

Jeżeli do świątecznej kartki z życzeniami chcecie dorzuć swoim bliskim także prezent w postaci zestawu upominkowego kosmetyków Nivea, na stronie SuperKoszyk kupicie je w promocji:

Nivea zestawy promocja

A gdzie jeszcze kupicie kosmetyki (nie tylko marki Nivea) w promocji?

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close