logo

NIVEA wyśle Wasze świąteczne kartki za darmo!

27lis 2014

Kategoria: Promocje | Autor: Anna Spychalska

0

Podtrzymywanie tradycji wysyłania świątecznych kartek z życzeniami w tym roku będzie dużo łatwiejsze. Wszystko przez akcję zorganizowaną przez markę NIVEA, która planuje wysłać aż 100 000 kartek z naszymi życzeniami.

Więcej o nowej akcji NIVEA kartki świąteczne 2017 przeczytasz w tym artykule.

Pielęgnuj bliskość na Święta

Otrzymywanie świątecznych kartek jeszcze kilkanaście lat temu było bardzo pielęgnowanym zwyczajem. Dziś często idziemy na łatwiznę, wysyłając SMS-a lub e-maila. NIVEA Polska, w trosce o potrzymywanie tradycji, rozpoczęła akcję "Pielęgnuj bliskość na Święta". Każdy może stworzyć własną, wyjątkową kartkę świąteczną ze swoim zdjęciem oraz osobistymi życzeniami. NIVEA wydrukuje każdą taką kartkę i wyśle pod wskazany adres.

Jak stworzyć własną kartkę? To bardzo proste, ale żeby jeszcze bardziej ułatwić Wam zadanie, przedstawiamy ten proces krok po kroku.

  1. Wejdź na stronę z kreatorem kartki i dodaj swoje zdjęcie. Wybierz takie w stylu "selfie" z Tobą lub Twoimi bliskimi.
  2. Napisz życzenia dla swoich bliskich i zaadresuj kartkę. Dane adresata, które podasz, będą wykorzystane tylko i wyłącznie w celu wysyłki kartki.
  3. Ostatnim krokiem jest rejestracja w serwisie, niezbędna do wysłania kartki. Aby to zrobić, należy wypełnić formularz.
  4. Po zrobieniu wszystkich powyższych rzeczy, Twoja kartka zostanie zapisana i będzie oczekiwać na akceptację moderatora.

Każdy może wysłać aż 5 kartek. Akcja trwa do 16 grudnia 2014 roku.

NIVEA pod choinką

Wysyłanie kartek to nie wszystko, co oferuje nam na Święta NIVEA. Można również zgłosić swoją kartkę do konkursu i starać się o wygranie prezentu dla bliskiej nam osoby - zestawu kosmetyków NIVEA. Wystarczy wybrać rodzaj zestawu, jaki nas interesuje, zaakceptować postanowienia konkursu i wysłać zgłoszenie.

Nie tylko NIVEA przygotowało promocję okazji Świąt. Poniżej przedstawiamy promocje, z których można skorzystać przy zakupie świątecznych prezentów.

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close