logo

Nivea: wygraj wyjazd na Derby Madrytu!

18gru 2017

Kategoria: Inspiracje | Autor: Marta Wacław

0

Zawsze marzyłeś o tym, żeby znaleźć się na słynnym stadionie Santiago Bernabeu i na żywo obejrzeć Derby Madrytu? Teraz w konkursie marki Nivea możesz wygrać bilet i zobaczyć Real Madryt w akcji! Jak wziąć udział w konkursie?

Reklama

Jeżeli jesteś wiernym kibicem Realu Madryt lub chcesz zrobić bliskiej osobie niezapomniany prezent, który będzie pamiętać do końca życia, teraz marka Nivea ma do rozdania atrakcyjne nagrody. Wystarczy tylko wziąć udział w konkursie i dołączyć do zabawy, żeby na własne oczy zobaczyć Real Madryt w akcji, zwiedzić jednen z najsłynniejszych stadionów na świecie Santiago Bernabeu lub otrzymać upominek! Teraz marzenie wyjazdu na Derby Madrytu jest na wyciągnięcie ręki!

Zasady konkursu

Konkurs Nivea Derby Madrytu

Jeżeli marzycie o tym, żeby znaleźć się na Derbach Madrytu i chcecie grać o jeden z biletów oraz inne nagrody w konkursie Nivea, wystarczy, że:

  1. do końca roku (31.12.2017) kupicie minimum 2 dowolne produkty z serii Nivea Men i zachowacie dowód zakupu,
  2. maksymalnie do 31 grudnia wykonacie zadanie konkursowe.

Zadanie konkursowe to nie lada gratka dla wszystkich fanów piłki nożnej! Wystarczy, że razem z kolegami lub samemu dodacie komentarz do akcji w wersji tekstowej (maksymalnie 500 znaków ze spacjami) lub audio (w formie .mp3, .mp4, .aac, .ogg, .wav o maksymalnym rozmiarze pliku 2 MB i długości 30 sekund) i opiszecie w kreatywny sposób to, co dzieje się na boisku:

Nivea konkurs

Dla takich fanów piłki nożnej, jak Wy, to prawdziwa pestka, prawda? :-) W kolejnym kroku zostaniecie poproszeni o wgranie skanu paragonu lub faktury imiennej, na której będą znajdowały się minimum 2 produkty serii Nivea Men. Ale to nie wszystko! Jeśli lubicie robić zakupy w Rossmannie, możecie grać o dodatkowe nagrody - jedną z 14 koszulek Real Madryt z autografami piłkarzy! Zgłoszenia w konkursie dokonacie wyłącznie poprzez zalogowanie się na swoje konto na stronie Nivea.

Nie masz konta Nivea? Zarejestruj się!

Jeśli jeszcze nigdy nie brałeś udziału w akcjach promocyjnych i konkursach organizowanych przez markę Nivea, ale bardzo chcesz dołączyć do gry o jeden z biletów na Derby Madrytu, bezpłatnie i szybko możesz zarejestrować się na stronie Nivea. Rejestracja jest niezbędna do wzięcia udziału w konkursie. Wystarczy tylko, że na stronie konkursowej wypełnisz formularz, który pojawi się po kliknięciu w przycisk "Weź udział" i wybierzesz formę komentarza (audio lub tekstowy).

Konkurs Nivea Derby Madrytu

W formularzu będziesz musiał podać takie dane, jak: imię, nazwisko, e-mail oraz hasło, za pomocą którego będziesz logował się na stronie Nivea. A naprawdę warto, bo nagrody są bardzo atrakcyjne!

Nagrody w konkursie

4 potrójne bilety na Derby Madrytu w pakiecie z przelotami na trasie Warszawa - Madryt - Warszawa, hotelem, wyżywieniem, treningiem dla Ciebie i Twoich kumpli z trenerem Realu Madryt oraz zwiedzanie stadionu Santiago Bernabeu oraz 100 koszulek Real Madryt - to wszystko jest do zgarnięcia w konkursie marki Nivea jeszcze do końca roku (31.12.2017). A najpóźniej do 31 stycznia dowiemy się, kto zgarnie te fantastyczne nagrody! 

Pamiętajcie, że kupując produkty Nivea Men, biorące udział w konkursie, w drogeriach Rossmann, możecie dodatkowo grać o koszulki z autografami piłkarzy Real Madryt. Ale tak naprawdę zakupy możecie zrobić wszędzie, ważne, żeby na paragonie lub fakturze były minimum 2 produkty z serii Nivea Men. A gdzie kupicie je w promocji?

Kosmetyki Nivea Men z rabatami

-> Drogerie Natura

Drogerie Natura Nivea Men promocja

-> Superkoszyk.pl

Nivea Men promocje

A jeszcze więcej promocji na kosmetyki (nie tylko Nivea) znajdziecie na liście poniżej. Przed Świętami jak znalazł!

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close