logo

Nivea: weź udział w 1 z 3 akcji i wygraj metamorfozę od Mai Sablewskiej i nie tylko!

08wrz 2016

Kategoria: Promocje | Autor: Marta Wacław

0

Trzy różne akcje od Nivea to trzy niepowtarzalne okazje do zgarnięcia świetnych nagród. A wygrać możecie nie tylko kosmetyki. Zobaczcie, co przygotowała dla Was marka Nivea!

Reklama

Konkurs Zbuduj Podwórko z klocków Nivea 2016

Konkurs Zbuduj Podwórko z klocków Nivea nie tylko pobudza wyobraźnię dorosłych i dzieci, ale również pozwala na wspólne spędzanie wolnego czasu na zabawie! A do wygrania jest aż 200 zestawów limitowanych klocków :) Udział w konkursie możecie wziąć do końca września (30.09.2016), ale radzimy już teraz zarejestrować się na stronie, żeby mieć czas na zebranie jak największej liczby głosów.

Żeby wziąć udział w konkursie należy:

  1. Wejść na stronę Podwórko Nivea 2016
  2. Najpóźniej do 30 września wypełnić formularz rejestracyjny, w którym zgłosicie opisaną przez siebie zabawę
  3. Po dodaniu zabawy uzupełnić swoje dane osobowe i zaakceptować regulamin konkursu
  4. Zbierać głosy pod swoją zabawą

Nivea formularz Podwórko Nivea 2016

Wygrywa 200 osób, które zbiorą największą liczbę głosów w konkursie Nivea. Jeden głosujący może oddać po jednym głosie na jedną wybraną przez siebie zabawę w ciągu doby. Żeby wziąć udział w głosowaniu konieczna jest rejestracja w Klubie Moja Nivea, konkursie Podwórko Nivea 2016 lub posiadanie konta na stronie Nivea. Wszystkie informacje znajdziecie w REGULAMINIE konkursu. Sprawdźcie, jakie jeszcze akcje czekają na Was od Nivea.

Testowanie musów do ciała Nivea

Nivea niedawno wprowadziła do swojej oferty delikatne musy do ciała, które teraz możecie przetestować zupełnie za darmo! Wystarczy wykonać krótkie zadanie, żeby zgłosić swoją chęć testowania produktów Nivea:

Nivea testowanie

Po wykonaniu zadania pojawi Wam się formularz rejestracyjny, w którym musicie podać swoje dane: imię i nazwisko, dokładny adres, e-mail oraz zaakceptować warunki wzięcia udziału w testowaniu Nivea. Macie czas do 11 września żeby zgłosić swoją chęć udziału w teście. Liczy się oryginalność i kreatywność Waszej odpowiedzi. Jeśli jury spodoba się to, co napisaliście, otrzymacie musy do ciała Nivea do przetestowania. A dokładny REGULAMIN znajdziecie na stronie. To jeszcze nie koniec!

Wygraj prywatną metamorfozę

Chcecie wygrać prywatną metamorfozę, którą przeprowadzi Maja Sablewska? Do 30 września weźcie udział w konkursie Nivea Invisible, a może zostaniecie 1 z 10 szczęśliwców, którzy wygrają indywidualną zmianę swojego stylu! Co musicie zrobić?

Nivea invisible konkurs

  1. Kupić dowolny dezodorant lub antyperspirant z serii Nivea Invisible i zachować paragon
  2. Ze strony Konkurs Invisible wybrać 1 z 6 stylizacji, która najbardziej pasuje do Waszego stylu
  3. Opisać, na jaką okazję założylibyście wybrany zestaw
  4. Wypełnić formularz rejestracyjny, w którym musicie podać swoje dane osobowe: imię i nazwisko, adres e-mail, miejscowość

Jeśli kupiliście produkt Nivea Invisible w sklepach: E.Leclerc, Mila, Hebe, Carrefour, Drogerie Natura, Super-Pharm możecie grać również o nagrodę dodatkową, jaką jest 15 bonów na zakupy do:

a każdy z nich o wartości 200 zł :) Wszystkie szczegóły konkursu znajdziecie na stronie Konkurs Invisible.

Skoro o kosmetykach mowa, mamy dla Was jeszcze listę aktualnych promocji w znanych drogeriach. Możecie nie tylko wziąć udział w testowaniu i konkursach, ale również oszczędzić na zakupach :)

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close