logo

Nivea: rozwiąż #KissingTest i wygraj jedną z nagród

27wrz 2016

Kategoria: Promocje | Autor: Marta Wacław

0

Romantyczny, namiętny, a może spontaniczny, z zaskoczenia? W czoło, usta, policzek? Jaki jest twój styl całowania? Sprawdź to rozwiązując #KissingTest Nivea, weź udział w konkursie i wygraj jedną z nagród.

Reklama

Jeszcze do 2 października możecie wziąć udział w całuśnej akcji Nivea i wygrać jedną z nagród. A Nivea ma do rozdania:

  • 50 x podwójne bilety do Multikina
  • 100 x zestaw dwóch pomadek Nivea

Możecie więc zabrać swoją drugą połówkę na romantyczny wieczór we dwoje. Może akurat w kinie poleci jakaś komedia romantyczna :) ?

Jak wziąć udział w konkursie Nivea?

Test Nivea

  1. Dołącz do Klubu Moja Nivea.
  2. Rozwiąż krótki psychotest i odpowiedz na pytanie otwarte: Co wyróżnia Twoje pocałunki?
  3. Zaakceptuj REGULAMIN i wyślij zgłoszenie poprzez formularz zawierający Twoje dane: imię, nazwisko, ulicę, miejscowość, kod pocztowy, e-mail oraz numer telefonu.

Wzięcie udziału w konkursie zajmie Ci kilka chwil, a do wygrania są świetne nagrody, z których będziecie mogły skorzystać Wy oraz Wasi partnerzy :) Dołączenie do Klubu Moja Nivea to również dodatkowe profity, więc naprawdę warto!

Jak dołączyć do Klubu Moja Nivea?

Nivea Klub rejestracja

Dołączenie do Klubu Moja Nivea jest bardzo proste i obiecujemy, że zajmie Wam zaledwie chwilkę. Wystarczy, że wejdziecie na stronę Moja Nivea i wypełnicie krótki formularz, w którym podacie swoje imię, adres e-mail oraz hasło. Co będziecie z tego mieli? Ano dużo! Nie tylko zyskacie dostęp do konkursów i akcji organizowanych przez Nivea, ale również będziecie mogły wziąć udział w darmowym testowaniu kosmetyków, ściągnać filmy instruktażowe czy skorzystać z porad kosmetycznych. I to wszystko dzięki dołączeniu do Klubu Moja Nivea.

Jeśli chcecie się przekonać, jaki styl pocałunków kochacie najbardziej, a przy okazji wygrać super nagrody dla dwojga, koniecznie dołączcie do Klubu i weźcie udział w #KissingTest :) Poza tym, mamy dla Was promocje kosmetyczne, które z pewnością Was zainteresują. Poza rabatami i zniżkami na wybrane kosmetyki czy perfumy zobaczcie również, gdzie nie zapłacicie za przesyłkę. Poniżej lista.

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close