logo

Nivea: pokaż, jak spędzasz lato w mieście i wygraj walizki Wittchen!

16sie 2017

Kategoria: Inspiracje | Autor: Marta Wacław

0

Letnie kino pod chmurką, plaża miejska, grill ze znajomymi nad jeziorem... a Wy jak spędzacie lato w mieście? Podzielcie się swoimi pomysłami z marką Nivea i weźcie udział w konkursie!

Reklama

Sposobów na spędzanie wolnego czasu w mieście jest naprawdę sporo, w szczególności w okresie wakacyjnym. Ośrodki kultury, restauracje, a także sklepy oraz władze miast starają się zawsze zapewnić wszystkim spędzającym lato na miejscu wiele rozrywek. A Wy jak bawicie się w mieście? Pokażcie to marce Nivea i zgarnijcie atrakcyjne nagrody!

Jak wziąć udział w konkursie?

  1. Zrób zdjęcie lub filmik ze swoimi pomysłami na atrakcyjne miejskie rozrywki i opublikuj je na Facebooku lub Instagramie z hashtagiem #LATOwMieście #NIVEA
  2. Uzupełnij Twoje dane: imię, nazwisko, data urodzenia, adres, telefon
  3. Zaakceptuj regulamin i wyślij zgłoszenie konkursowe.

Swój udział w konkursie Nivea możecie zgłaszać jeszcze do 22 sierpnia poprzez stronę konkursową:

Konkurs Nivea

O ile samo wypełnienie zgłoszenia zajmie Wam naprawdę chwilkę, warto żebyście na zadanie konkursowe poświęcili nieco więcej czasu, ponieważ w tym przypadku liczy się Wasza pomysłowość, kreatywność i estetyka. Na 3 autorów najlepszych prac czekają naprawdę atrakcyjne nagrody, które nawet jeszcze w tym roku pozwolą Wam się spakować na swoje wymarzone wakacje :-)

Wygraj zestaw walizek Wittchen!

Konkurs Nivea

Spośród wszystkich zgłoszeń, jury wybierze 3 najlepsze, jej zdaniem, prace, których autorzy otrzymają nagrodę w postaci zestawu walizek marki Wittchen: mała, średnia i duża (model 56-3A-25S-85 w kolorze jasny beż) o wartości ponad 500 zł. Dzięki nim spakujecie się na spontaniczny wyjazd na weekend, wycieczkę zagraniczną czy dłuższy pobyt u rodziny.

Rabaty na pocieszenie

Tym razem marka Nivea nie przewidziała nagród pocieszenia, dlatego znaleźliśmy dla Was świetne promocje na otarcie łez. Oczywiście wszystkim Wam kibicujemy i życzymy powodzenia, ale zwycięzców może być tylko 3. Dla pozostałych mamy atrakcyjne zniżki, z których będziecie mogli skorzystać niezależnie od wyników konkursu Nivea. Wyprzedaże letnie to doskonały moment żeby kupić mnóstwo produktów w naprawdę niskich cenach, także w Wittchen, gdzie za wybrane walizki zapłacicie nawet 80% mniej:

Walizki Wittchen promocja wyprzedaż

Jeśli nie uda Wam się wygrać w konkursie Nivea - nie martwcie się! Będziecie mogli skorzystać z atrakcyjnych zniżek i to nie tylko na walizki. Mamy dla Was także więcej letnich promocji!

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close