logo

Nivea buduje kolejne Podwórka Talentów! Zagłosuj!

11lip 2017

Kategoria: Inspiracje | Autor: Marta Wacław

0

Nivea to marka, która nieustannie włącza się w społeczne inicjatywy. Teraz chce wybudować aż 20 Podwórek Talentów dla dzieci! Jeśli szkoła w Waszej okolicy lub gmina, w której mieszkacie, bierze udział w akcji, możecie pomóc im wygrać! Wystarczy tylko Wasz głos!

Reklama

To nie pierwsza tego typu inicjatywa marki Nivea. W całej Polsce możemy zobaczyć efekty wcześniejszej pracy w postaci pięknych placów zabaw dla dzieci z nowoczesnymi atrakcjami dla pociech w różnym wieku:

Podwórko Nivea(Źródło: www.atrakcjedzieciece.pl)

Kolejny już raz możecie wesprzeć dzieci ze swojej okolicy, z pobliskich szkół, z gminy, które czekają na swoje wymarzone Podwórko Talentów od Nivea! Jak to zrobić?

Zagłosuj na dziecięce talenty!

Co prawda termin zgłaszania swojego udziału do akcji dawno temu minął, ale teraz czas wybrać najlepszych! Codziennie do 31.07.2017 możecie głosować na wybrane talenty i zachęcać do tego swoją rodzinę i przyjaciół. Każdego dnia jedna osoba może oddać jeden głos i udostępnić filmy lub prezentacje swoim znajomym. Jak wziąć udział w głosowaniu? Wystarczy, że wejdziecie na stronę akcji: podworko.nivea.pl i:

  1. Zalogujecie lub zarejestrujecie się na stronie
  2. Wyszukacie lokalizację, jaka Was interesuje (województwo, powiat, miejscowość)
  3. Zapoznacie się z filmikiem lub prezentacją przedstawiającą talent dzieci
  4. Klikniecie w przycisk "Głosuj"

Jeśli posiadacie już swoje konto Nivea musicie tylko zalogować się na swoje dotychczasowe dane. Jeżeli natomiast nigdy nie rejestrowaliście się wcześniej na stronie, wystarczy, że wypełnicie krótki formularz:

Nivea rejestracja

Po podaniu podstawowych danych takich, jak: imię, nazwisko, e-mail i hasło będziecie musieli zaakceptować także warunki rejestracji. Potem nie pozostaje Wam już nic innego jak zagłosować na swojego kandydata! Jeśli szkoła, do której uczęszczają Wasze dzieci, bierze udział w konkursie, macie znajomych, którzy proszą Was o głosy lub checie wesprzeć lokalną placówkę - oddajcie swój głos, bo każdy z nich się liczy! A nagrody są naprawdę warte zachodu!

Nagrody

Podwórko Nivea

20 lokalizacji z największą liczbą głosów wygra Podwórko Talentów Nivea. W pełni wyposażone, bezpieczne, kolorowe, gdzie dzieci będą mogły spędzić czas nie tylko na zabawie, ale również nauce. Wiemy co jeszcze sprawi najmłodszym przyjemność! Mamy dla Was garść promocji dla dzieci!

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close