logo

NiePrzeczytane: letnie bestsellery książkowe z rabatami

01lip 2016

Kategoria: Promocje | Autor: Jadwiga Dabińska

0

Zaczęło się lato, a więc jest dużo czasu na czytanie książek! Księgarnie polecają przeróżne pozycje książkowe, jednak które z nich oferują najlepsze ceny? ;-) Dowiedzieliśmy się tego, porównaliśmy ceny i mamy listę najlepszych bestsellerów książkowych z dużymi rabatami od NiePrzeczytane.pl.

Reklama

Lato to dla wielu osób czas odpoczynku, relaksu, urlopu. Żeby dobrze zagospodarować ten czas, można na przykład czytać książki! Takie pozycje jak "Zanim się pojawiłeś", "Muhammad Ali Moje życie moja walka" czy "Koniec warty" to obecnie książkii, które czyta  bardzo dużo osób. Dzięki temu, że to naprawdę dobre książki - osoba, która je przeczytała, poleca je swoim znajomym, rodzinie i tak dalej. Koniec końców, pozycje te znikają z księgarnianych półek jak świeże bułki z piekarni. Ale czy to dobre, żeby wybierać się do pierwszej, lepszej księgarni i kupować książki bez spojrzenia na cenę? Niekoniecznie, gdyż w sieci znajduje się wiele księgarni internetowych, oferujących TE SAME KSIĄŻKI z dużymi rabatami.

Spójrzmy na ceny bestsellerów w księgarni NiePrzeczytane.pl:

Tymczasem w Empiku czy Matrasie książka pt. "Zanim się pojawiłeś" kosztuje od 27 złotych.

A gdy jesteśmy na etapie EURO 2016 i wszystkich tych wspaniałych rzeczy, które zrobili nasi piłkarze, to tym bardziej wielu z nas chciałoby dowiedzieć się o nich czegoś więcej. Jest taka możliwość!

Autobiografię Jakuba Błaszczykowskiego czy książkę Pawła Wilkowicza o Robercie Lewandowskim dostaniemy w naprawdę korzystnych cenach.

Czytanie książek jest wielką szansą na osiągnięcie sukcesu w wielu dziedzinach - wystarczy tylko znaleźć odpowiednią lekturę i po prostu ją przeczytać. Nawet nie raz czy dwa, a kilka razy! Niektórzy autorzy również czytają napisane przez siebie książki, żeby przypomnieć sobie, co w nich napisali ;-) To pokazuje zatem jak piękną umiejętnością jest czytanie. Jeśli akurat czytasz ten artykuł, to z pewnością chcesz iść o krok dalej. Idź zatem do księgarni i kup sobie książkę, a to będzie naprawdę dobry krok w stronę lepszej przyszłości. Przy okazji możesz skorzystać z rabatów do różnych księgarni:

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close