logo

Nie ma nic za darmo? Jest! Odbierz kawę w McDonald's zupełnie za free

04kwi 2014

Kategoria: Promocje | Autor: Anna Spychalska

3

Niby za wszystko trzeba płacić, a tu McDonald's po raz kolejny rozdaje darmowe kawy i udowadnia, że to stwierdzenie tym razem go nie dotyczy. Brzmi zbyt pieknie, żeby było prawdziwie? Sprawdziliśmy dla Was i potwierdzamy: wystarczy iść do "Maka" i poprosić kawę.

Od 24 marca można odbierać darmowe kawy w restauracjach McDonald's w całej Polsce. Świeżo mielona, 100% Arabica, klasyczna czarna, biała lub cappucino - mała przyjemność, która może umilić dzień, zwłaszcza, kiedy nie trzeba za nią płacić.

Jak odebrać darmową kawę?

Kawę za free można odbierać codziennie do 10.30, a weekendy do 11.00. Godziny, w których rozdają ten ciepły napój są różne dla poszczególnych restauracji. Pod tym linkiem możesz sprawdzić szczegółową listę: https://www.mcdonalds.pl/assets/pdf/Lista-restauracji-do-akcji-Poczestuj-sie-poranna-kawa.pdf.

Oferta promocyjna nie dotyczy kawy z McCafe. Co ciekawe, osoba, która nie ukończyła 16 roku życia, może otrzymać darmową kawę tylko za zgodą towarzyszącej jej osoby pełnoletniej, która jest jej opiekunem. Jeżeli kasjer ma wątpliwości, czy dany klient ma ukończone 16 lat lub czy osoba, która podała się za jego opiekuna prawnego jest nim w rzeczywistości, ma prawo odmówić wydania kawy.

To nie ściema

Każdy, kto uważa się za rozsądnego z pewnością pomyślał, że coś tu jest nie tak. My również tak pomyśleliśmy i w pierwszej chwili nie uwierzyliśmy. Postanowiliśmy sprawdzić to osobiście. Wysłaliśmy Marysię, naszą godeallową koleżankę, by poszła odebrać swoją darmową kawę. Z początku nieufna, wybrała się rano do restauracji McDonald's. Po kilku chwilach zawahania i obawy, że to jednak internetowy żart, który wystawi ją na pośmiewisko kasjerów i innych klientów restauracji, postanowiła spróbować. Podeszła i powiedziała, że chciałaby odebrać darmowe cappucino. Ku zadowoleniu Marysi, Pani w kasie zapytała tylko, czy to wszystko, po czym przyniosła pachnącą i gorącą kawę. Tak więc potwierdzamy: promocja działa! Spieszcie się tylko, bowiem jest ona ważna do niedzieli włącznie (6.04.2014).

Tańsze posiłki z GoDeallą

McDonald's nie jest jedyną restauracją, o której promocjach i zniżkach informujemy. Na naszej stronie znajdziesz kupony rabatowe do wielu innych znanych lokali gastronomicznych. Bądź na bieżąco i oszczędzaj na jedzeniu na wynos i nie tylko.

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close