logo

NexTo: mamy kod -25% na wszystkie ebooki i audiobooki

07wrz 2015

Kategoria: Promocje | Autor: Jadwiga Dabińska

0

Lato powoli się kończy - długie, nieco chłodne, jesienne wieczory zbliżają się wielkim krokiem. To świetny czas na nadrobienie zaległości w literaturze. NexTo proponuje zatem rabat -25% na wszystkie audiobooki oraz ebooki. żeby obniżyć cenę końcową, przy dokonywaniu zamówienia wystarczy wpisać w koszyku specjalny kod!

Świetna wiadomość dla wszystkich miłośników czytania! W księgarni internetowej NexTo przez cały wrzesień będzie trwała wyprzedaż ebooków i audiobooków. E-Książki oraz specjalne nagrania lektorów kupicie teraz 25% taniej. Czy można stwierdzić, że przy takiej zniżce czytanie będzie jeszcze lepsze? Chyba nie, ponieważ czytanie samo w sobie jest już wspaniałe! Ale kupowanie książek w tym przypadku z pewnością będzie przyjemniejsze ;-)

Kod rabatowy na ebooki i audiobooki

A teraz chwila, na którą wszyscy czekali ;-) Kod obniżający wartość zamówienia o 25% brzmi: NEXTO. Jak zwykle w księgarniach bywa, nie brakuje tu zarówno powieści kryminalnych, dokumentów, literatury pięknej, jak i książeczek dla dzieci czy lektur szkolnych.

Natomiast wszystkie rodzaje produktów z wyprzedaży znajdziecie w działach:

Darmowe książki

Kolejna pozytywna wiadomość! Przeszukując NexTo w celu odnalezienia prawdziwych perełek książkowych, trafiliśmy na dział, w którym można pobrać ebooki i audiobooki zupełnie za darmo. Wszystkie darmowe książki znajdziecie TU, natomiast audiobooki - TUTAJ. Chcecie zobaczyć gdzie jeszcze kupicie książki w niższych cenach? Sprawdźcie aktualne rabaty i promocje w księgarniach stacjonarnych oraz internetowych:

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close