logo

Netto rozdaje prezenty - płyta Stana Borysa GRATIS

11gru 2015

Kategoria: Promocje | Autor: Jadwiga Dabińska

0

Świąteczny czas wielu osobom kojarzy się z prezentami! Również Netto postanowiło zamienić się w Świętego Mikołaja oraz podarować swoim klientom wyjątkowy prezent. W specjalnej ofercie Netto rozdaje za darmo płyty Stana Borysa, który zyskał popularność dzięki takim przebojom jak "Jaskółka uwięziona" czy "Anna".

Reklama

Klienci sklepów spożywczych i przemysłowych Netto mogą otrzymać za darmo płytę Stana Borysa - polskiego wokalisty, poety, aktora, a także kompozytora. Kiedy dowiedzieliśmy się o tej promocji, od razu pomyśleliśmy, żeby Was o niej poinformować! Może wśród Was nie ma fanów Stana Borysa, ale jeżeli jego płytę otrzymacie za darmo, to możecie ją wykorzystać w bardzo dobrym celu! Na przykład jako prezent pod choinkę dla mamy, taty, babci, dziadka, cioci, wuja - jednymi słowy nieco starszego pokolenia, które pamięta twórczość Stana Borysa. Wykonywane przez niego piosenki zdobyły ogromną popularność na polskim rynku. Jego muzyka nie tylko dostarcza rozrywki, ale także przywraca wspomnienia oraz porusza nasze serca. Na płycie, którą klienci Netto otrzymają za darmo, znajdują się utwory, takie jak:

  • "Anna"
  • "To Ziemia"
  • "Jaskółka uwięziona"
  • "Spacer dziką plażą"

Płyta GRATIS

Zastanawiacie się w jaki sposób zdobyć płytę Stana Borysa za darmo? Jeżeli jesteście stałymi klientami Netto, nie będzie to dla Was trudne! Wystarczy, że dokonacie w tym sklepie zakupów za minimum 50zł. Promocja trwa do wyczerpania zapasów. Warto się pospieszyć, bo wiemy, że już dużo osób wybiera się na zakupy do Netto specjalnie po to, żeby odebrać CD z ulubioną muzyką!

(źródło: stanborys.com)

Sieć sklepów Netto posiada ponad 350 punktów sprzedażowych w Polsce, więc zdobycie darmowej płyty nie będzie trudne. Nie bylibyśmy sobą, gdybyśmy przy okazji nie wypatrzyli dodatkowych promocji w Netto! Znaleźliśmy dobrą promocję na herbatę Lipton - zamiast 13,99 zł, zapłacicie 10,99 zł. Warto zaoszczędzić, a przy okazji zaopatrzyć się w pyszną, znaną chyba przez wszystkich, herbatę. Tym bardziej teraz, gdy dni robią się coraz chłodniejsze.

Gdzie jeszcze otrzymacie coś za darmo? Okazuje się, że nie tylko Netto rozdaje świetne prezenty swoim klientom. Posiadamy także kupony rabatowe, uprawniające do otrzymywania gratisów od znanych i lubianych marek. Sprawdźcie sami i wybierzcie dla siebie najlepsze rozwiązanie:

Źródło zdjęcia głównego: Fanpage Netto na Facebooku oraz muzyka.dlastudenta.pl

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close