logo

Netto: odbierz za darmo płytę z programem PIT 2015

16lut 2016

Kategoria: Promocje | Autor: Jadwiga Dabińska

0

Chcesz szybko się rozliczyć, ale nie wiesz jak? Mamy na to sposób! Zrób zakupy w NETTO i otrzymaj za darmo płytę ze specjalnym programem PIT 2015. Ale to nie wszystko - jest jeszcze jedna niespodzianka...

Reklama

Wiecie, że kupując w NETTO, otrzymacie przy kasie darmową płytę CD z programem PIT 2015? Dzięki niej szybko rozliczycie się z fiskusem, a przy okazji, będziecie mogli komuś pomóc! To już trzecia edycja akcji "Rozlicz swój PIT z Netto i Fundacją Kolorowy Świat", podczas której, przy dokonaniu codziennych zakupów w sklepach Netto, otrzymacie za darmo płytę z programem do rozliczania PIT-u oraz wspomożecie wyżej wymienioną fundację. Akcja trwa do wyczerpania zapasów.

Akcja ma na celu nie tylko nagrodzenie klientów Netto za dokonanie zakupów, ale także zachęcenie do przekazania 1% podatku na Fundację Pomocy Dzieciom Kolorowy Świat. Liczba podopiecznych fundacji wynosi 350. Są to dzieci z mózgowym porażeniem dziecięcym oraz innymi wadami rozwojowymi. Kolorowe Przedszkole i Szkoła to placówki, które już powstały między innymi dzięki datkom klientów Netto. Oprócz przekazywania 1% podatku możecie także wrzucać pieniądze do puszek znajdujących się w wielu sklepach tej sieci.

Akcja, w której każdy zyskuje

Netto gwarantuje, że na takich akcjach każdy coś zyskuje - nie możemy się z tym nie zgodzić. Codziennie opisujemy dla Was przeróżne promocje, w których to właśnie Wy możecie zaoszczędzić oraz naprawdę dużo zyskać. Jednak w wyżej wymienionej akcji nie chodzi jedynie o pieniądze czy gratis do zakupów. Tu liczy się przede wszystkim pomoc - to Wy możecie już dzisiaj pomóc Fundacji Pomocy Dzieciom Kolorowy Świat w jej rozwoju i sami otrzymać pomoc, z tą różnicą, że dla Was będzie to program do rozliczenia swoich podatków, a dla podopiecznych fundacji, najczęściej zdrowie, a nawet życie... Mamy nadzieję, że nie musimy długo zachęcać Was do wzięcia udziału w tej akcji :-) Gwarantujemy, że dzięki temu również Wy poczujecie się sobą!

A teraz mamy dla Was jeszcze kilka innych prezentów. Oprócz robienia zakupów w Netto, możecie wybrać się także do innych sklepów spożywczych, w których znajdziecie wiele promocji oraz gratisów do zamówienia.

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close