logo

Nestle: korzyści, porady i promocje dla Mam

18lip 2016

Kategoria: Porady i analizy | Autor: Jadwiga Dabińska

0

Masz dziecko, jesteś w ciąży, albo planujesz je? Na pewno nie będziesz w tym sama! Zarejestruj się do programu Zdrowy Start w Przyszłość od Nestle i skorzystaj z darmowych porad dotyczących żywienia dziecka, poznaj nowe produkty i jako pierwsza dowiaduj się o promocjach Nestle!

Reklama

Przy wychowywaniu dzieci wiele czynności wykonuje się instynktownie. Mówi się, że nikt nie wie lepiej, niż mama. Ale nawet mama musi czasami dowiedzieć się tego wszystkiego z jakiegoś wiarygodnego źródła! Takim z pewnością okaże się oficjalna strona Nestle poświęcona zdrowemu żywieniu dzieci. Zdrowy Start w Przyszłość to rozwiązanie dla wszystkich rodziców, pragnących zapewnić swoim dzieciom prawdiłowe żywienie.

Zdrowy Start w Przyszłość

Rejestracja na stronie jest niezwykle prosta. Do jej finalizacji potrzebne są podstawowe dane jak imię i nazwisko oraz e-mail. Hasło wymyślasz we własnym zakresie ;-)

Już na samym wstępie widzisz zapisane korzyści z tej rejestracji. Czego jeszcze można się spodziewać?

Korzyści od Nestle

Nestle dba o Mamy, oferując:

  • Tygodniowe jadłospisy i materiały edukacyjne
  • Porady Ekspertów
  • Testowanie produktów
  • Informacje o promocjach

Na stronie widnieje wiele informacji - można powiedzieć, że to przewodnik dla mam! Jeśli zastanawiasz się na przykład jak stworzyć zbilansowaną dietę dla swojego dziecka, w jaki sposób odstawić dziecko od karmienia piersią, co jest przyczyną kłopotów trawiennych u niemowląt, jak żywienie wpływa na sen, płacz czy ogólny rozwój dziecka, powinnaś zapisać się do Zdrowego Startu w Przyszłość. Akcja przeznaczona jest zarówno dla kobiet, które już mają dzieci, jak i tych, które są w ciąży lub ją planują.

Żeby czerpać z tych wszystkich korzyści nie trzeba zawsze siadać do komputera. Wiadomo, że przy małych dzieciach te możliwości są ograniczone ;-) Dlatego jako zarejestrowana uczestniczka programu, możesz pobrać BEZPŁATNĄ APLIKACJĘ "Nestle Zdrowy Start na Przyszłość" i być na bieżąco z potrzebami żywieniowymi swojej pociechy. Jeśli lubisz takie rozwiązania, interesują Cię akcje dotyczące testowania produktów, a także szukasz najlepszych promocji dla Twojego dziecka, sprawdź nasze kupony rabatowe:

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close