logo

Neonet: zwrot kasy za telewizor po wejściu naszych do półfinału

28maj 2018

Kategoria: Promocje | Autor: Marta Wacław

0

Choć emocje związane z Finałem Ligi Mistrzów jeszcze nie opadły, większość z Was z pewnością nie może już doczekać się Mistrzostw Świata FIFA 2018, które niedługo się rozpoczną! Z tej okazji Neonet przygotował dla wszystkich kibiców świetną promocję. Teraz kciuki powinniście trzymać podwójnie! Dlaczego? Sprawdźcie!

Reklama

Szukasz promocji na telewizory? Teraz drugi TV kupisz za 1 zł w Media Expert. Tylko do 15.11. Sprawdź szczegóły promocji!

19 czerwca wszyscy kibice z zapartym tchem zasiądą przed telewizorami żeby obejrzeć pierwszy mecz Mistrzostw Świata FIFA 2018 z udziałem naszej kadry. To właśnie wtedy Polacy zmierzą się z Senegalem w pierwszym meczu fazy grupowej. Wy zapewne nie możecie doczekać się wielkich emocji piłkarskich i będziecie mocno trzymać kciuki za naszych, ale teraz powinniście trzymać je jeszcze mocniej! Po wejściu Polaków do półfinału Mistrzostw Świata nie tylko będziecie mogli uczestniczyć w historycznym momencie polskiego futbolu, ale również otrzymać aż połowę zwrotu ceny za swój nowy telewizor. Szczegóły promocji znajdziecie poniżej!

Zwrot kasy za półfinał w Neonet

Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej FIFA 2018 będziecie oglądać w zaciszu swojego domu? Marzycie o większym ekranie? Kupując teraz wybrane modele telewizorów w sklepie Neonet będziecie mogli otrzymać z powrotem aż 50% ich wartości. Jest tylko jeden warunek - Polacy muszą dostać się do półfinału Mistrzostw Świata :-)

Jak skorzystać z promocji?

Neonet promocja zwrot kasy za telewizor za wejście Polaków do półfinału mistrzostw świata 2018

Żeby skorzystać z tej promocji i otrzymać zwrot w wysokości 50% pierwotnej ceny telewizora po wejściu Polaków do półfinału, musicie:

  1. Maksymalnie do 13.06 kupić jeden z telewizorów objętych promocją - pamiętajcie żeby zachować dowód zakupu.
  2. Wypełnić formularz zgłoszeniowy.

Neonet promocja zwrot kasy za telewizor za wejście Polaków do półfinału mistrzostw świata 2018

W formularzu należy podać swoje podstawowe dane, dowód zakupu oraz numer konta do zwrotu :-)

Sprawdź, ile zyskasz!

Ile możecie zyskać? To oczywiście zależy od ceny telewizora, na który się zdecydujecie, ale w ramach promocji otrzymacie zwrot w wysokości od 1424,50 zł do nawet 11899,50 zł!

Neonet promocja zwrot kasy za telewizor za wejście Polaków do półfinału mistrzostw świata 2018

Dodatkowo, wybrane modele możecie kupić ze zniżką nawet do 750 zł z kodem: MUNDIAL (ważny do 30 maja) - przy produktach objętych promocją znajduje się informacja o dodatkowym rabacie.

A gdzie jeszcze przed Mundialem kupicie duże telewizory w promocji? Zniżki znajdziecie w naszym wcześniejszym artykule. My natomiast mamy dla Was jeszcze więcej okazji na sprzęt RTV i AGD! Mamy nadzieję, że uda Wam się z nimi oszczędzić :-)

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close