logo

Neo24: odbierz bon rabatowy na kolejne zakupy!

26lut 2018

Kategoria: Promocje | Autor: Marta Wacław

0

Chcecie odebrać nawet 150 zł na zakupy nowego sprzętu do domu? W Neo24 możecie zgarnąć dodatkowe bony rabatowe! Jak skorzystać z promocji? Wszystkie szczegóły promocji znajdziecie w artykule!

Reklama

Stoicie właśnie przed zakupem swojego wyposażenia do domu i szukacie oszczędności? Wiemy, gdzie je znajdziecie! Teraz do wybranego sprzętu w sklepie Neo24 otrzymacie bony rabatowe, które będziecie mogli wykorzystać na zakupy. Dzięki temu za kolejne zamówienie zapłacicie kilkadziesiąt, a nawet kilkaset złotych mniej! Co kupicie za zaoszczędzone pieniądze?

Jak skorzystać z promocji?

Neo24 promocja na sprzęt AGD

Wystarczy, że maksymalnie do 1 marca kupicie produkt objęty promocją i gotowe :-) Wtedy dostaniecie bon rabatowy o określonej wartości. Przy każdym z produktów promocyjnych znajduje sie informacja o wysokości bonu po zakupie danego sprzętu:

Neo24 promocja na sprzęt AGD

Warunkiem skorzystania z promocji jest zapis do newslettera sklepu Neo24. Jeżeli zrobiliście to już wcześniej przy okazji innych zakupów, oczywiście nie musicie już ponownie dodawać swojego adresu do bazy. Jeśli natomiast jeszcze nie odbieracie newslettera od sklepu Neo24, żeby skorzystać z tej promocji (i wielu, wielu innych) konieczne jest zapisanie się do niego.

Zapisz się do newslettera...

Jak zapisać się do newslettera sklepu Neo24? To banalnie proste! Wystarczy, że wejdziecie na stronę i w formularzu podacie swoje imię, adres e-mail oraz wyrazicie zgodę na przetwarzanie danych osobowych:

Neo24 promocja na sprzęt AGD

Wtedy po dokonaniu zakupu jednego z produktów objętych promocją właśnie na adres mailowy podany do odbioru newslettera zostanie Wam przesłany bon rabatowy na kolejne zakupy :-)

... i korzystaj z promocji!

Bon rabatowy otrzymany po zakupie produktów objętych promocją będziecie mogli wykorzystać do 31 maja na kolejne zakupy o wartości minimum 100 zł. Wtedy wystarczy, że w koszyku w polu "Wpisz kod rabatowy" podacie kod zniżkowy otrzymany mailem. Po zapisie do newslettera sklepu Neo24 będziecie mogli skorzystać z tej i wielu innych promocji, które co jakiś czas pojawiają się na stronie. Dzięki temu jako pierwsi będziecie dowiadywać się o najlepszych okazjach! A ile na takich oszczędzicie?

-> Bon rabatowy o wartości 70 zł przy zakupie kuchenki gazowej Amica 617GE3.33HZpTaDpAQ(Xx)

 Neo24 promocja na sprzęt AGD

-> Bon rabatowy o wartości 95 zł przy zakupie pralko-suszarki Hotpoint Ariston AQD1070D 49 EU/B

Neo24 promocja na sprzęt AGD

-> Bon rabatowy o wartości 15 zł przy zakupie odkurzacza Electrolux EasyGo EEG42EB

Neo24 promocja na sprzęt AGD

-> Bon rabatowy o wartości 150 zł przy zakupie lodówki Samsung RS57K4000SA

Neo24 promocja na sprzęt AGD

Wraz z cenami produktów rosną też wysokości bonów rabatowych. Jeżeli więc chcieliście kupić nową pralkę, zmywarkę czy lodówkę, możecie otrzymać dodatkowo nawet 150 zł na kolejne zamówienie. Ale nawet oszczędność rzędu 10 zł czy 15 zł na zakupie produktu, który i tak mieliście w planach kupić, to dobra okazja :-) Gdzie jeszcze z nich skorzystacie?

Przygotowaliśmy dla Was listę najlepszych promocji na sprzęt RTV i AGD!

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close