logo

Neo24: kup sprzęt LG i wygraj voucher na wakacje!

26cze 2019

Kategoria: Inspiracje | Autor: Weronika Mazerska

0

Urlop zbliża się wielkimi krokami, a Wy nadal nie macie sprecyzowanych planów wakacyjnych? Martwicie się, że ze względów finansowych nie będziecie mogli pozwolić sobie na spędzenie wakacji poza domem? W Neo24 trwa wakacyjny konkurs. Kupując wybrany sprzęt AGD od LG możecie wygrać voucher na wakacje o wartości 2000 zł! Jak wziąć udział w konkursie i wygrać swój wyjazd marzeń?

Reklama

Wniosek urlopowy wypisany, wolne zaplanowane, ale wciąż nie wiecie, jak dokładnie spędzicie swoje wakacje? Jeśli w tym roku mieliście sporo wydatków na głowie, a przed Wami stoi jeszcze zakup nowego sprzętu AGD do domu, zapewne wakacje poza domem to niestety ostatnie, o czym właśnie myślicie. Coś jednak na to poradzimy :-) Natrafiliśmy na konkurs organizowany przez markę LG. Jeżeli właśnie urządzacie swoje wymarzone mieszkanie, a wyjazd odłożyliście na dalszy tor, teraz być może połączycie te dwie rzeczy. Jak wziąć udział w konkursie?

Zasady konkursu

  1. Do 15.08.2019 kup wybrane produkty AGD marki LG w sklepie Neo24 (zachowaj paragon).
  2. Wejdź na stronę konkursu i wypełnij formularz (podaj numer telefonu, adres e-mail, nazwa sklepu, w którym zakupiliście produkt marki LG, ilość zakupionych produktów oraz skan paragonu).
  3. Wyślij zgłoszenie i odbierz potwierdzenie wzięcia udziału w konkursie.

Każdego dnia macie szansę na wygraną, ponieważ codziennie losowana jest nagroda - voucher do biura podróży Travelplanet.pl o wartości 2000 zł, który będziecie mogli wykorzystać na dowolną wycieczkę :-) Regulamin akcji znajdziecie tutaj.

Jakie produkty biorą udział w akcji?

W akcji biorą udział niektóre produkty dużego AGD, tzn. lodówki i pralki. Czyli dwa urządzenia, które w lato pracują na pełnych obrotach. Jeśli właśnie stoicie przed wymianą swojego dotychczasowego modelu na nowszy lub dopiero wyposażacie swoje mieszkanie w nowe sprzęty, to idealny moment na zakupy. Przy odrobinie szczęścia może uda Wam się wygrać voucher na wakacje ;-)

Koszt tej lodówki to 4499,00 zł. Dostępny również w modelu ratalnym 36 rat po 178,03 zł ;)

          Lodówka LG GBB61DSHZN                                                          Lodówka LG GBB62SWGFN

 

Rozważaliście kiedy zakup pralko-suszarki? To ciekawa opcja, szczególnie dla zapracowanych, którzy nie mają czasu na pranie, wywieszanie i prasowanie.

W promocji bierze udział więcej modeli lodówek i pralek, wybraliśmy dla Was tylko niektóre. Na stronie Neo24 możecie sprawdzić całą listę produktów objętych konkursem.

Musicie wyposażyć swoje mieszkanie w jeszcze inne sprzęty? Podrzucamy więcej promocji na RTV i AGD!

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close