logo

Neckermann: zaparkuj auto przy lotnisku za grosze!

14kwi 2016

Kategoria: Turystyka | Autor: Luiza Sadowska

0

Już niedługo lecicie na wymarzony urlop, ale nie wiecie, czy lepiej jechać na lotnisko autem i zostawić na parkingu, czy skorzystać z komunikacji miejskiej? Sprawdźcie ofertę Neckermann!

 

Wyjazd na wakacje to często moment na który czekamy cały rok. Przed wylotem mamy wiele na głowie, musimy spakować walizki, znaleźć paszport schowany w którejś z szuflad, pamiętać o wymianie gotówki itp. Musimy się również zmierzyć z dojazdem na lotnisko, a gdy jedziemy całą rodziną to mamy ze sobą sporo bagażu. Często zastanawiamy się nad tym, czy warto jechać swoim autem i zostawić je na parkingu przy lotnisku, czy lepiej pojechać pociągiem lub miejskim autobusem.

Wybierając dojazd samochodem stawiamy na komfort, oszczędność czasu i niezależność od rozkładu jazdy (szczególnie, gdy lot mamy wcześnie rano), jednak musimy się liczyć z opłatą za parking, która jest często dość wysoka. Jednak lecąc na wakacje wraz z Neckermann, możemy skorzystać z systemu rezerwacji Start Parking - na czym to polega?

Zaparkuj auto i leć na wczasy

Lecąc na wakacje z Neckermann, mamy możliwość zarezerwowania parkingu w niższej cenie:

  • - zaczynamy od rezerwacji parkingu (dotyczy wszystkich lotnisk), a jeśli się rozmyślisz - możesz bezpłatnie anulować rezerwację na 24h przed odlotem
  • - drukujemy bilet parkingowy i jedziemy na parking przy lotnisku, tam zostawiamy auto a nas odbiera kierowca Start Parking i wiezie prosto na lotnisko
  • - po wakacjach i odebraniu bagażu dzwonimy po kierowcę, który odwozi nas na parking, gdzie czeka na nas auto - to takie proste!

Jeśli podróż ulegnie zmianie, to bezpłatnie możemy zmienić datę i godzinę. Oczywiście przy wcześniejszej rezerwacji można zaoszczędzić. Jakie są koszty takiej wygody? Cena zależy przede wszystkim od lotniska (ceny za min. 8 dni),  START Parking w przykładowych miastach:

  • - Okęcie od 69zł
  • - Katowice Pyrzowice od 49zł
  • - Wrocław od 65zł
  • - Gdańks od 59zł
  • - Kraków Balice od 65zł

Poza tym START Parking działa również w Poznaniu, Bydgoszczy, Łodzi, Rzeszowie oraz przy lotnisku Warszawa Modlin.

To gdzie lecicie na wakacje?

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close