logo

Nawet 50% rabatu na biżuterię w Yes

12wrz 2017

Kategoria: Promocje | Autor: Marta Wacław

0

Biżuteria to najlepszy przyjaciel każdej kobiety, szczególnie, jeśli możecie kupić ją w promocji. Zamiast ograniczać się wyłącznie do wisiorka lub nowych kolczyków, teraz możecie kupić wyjątkowy zestaw nawet 50% taniej. Sprawdźcie, jak uzyskać rabat w Yes.

Reklama

Już od ponad 30 lat marka Yes podbija serca swoich klientek piękną, prostą i wyjątkową biżuterią. Obok takich marek, jak Apart czy W.Kruk plasuje się w czołówce salonów jubilerskich w Polsce. Kobiety kochają tę biżuterię głównie przez prostotę, klasykę i dbanie o szczegóły. Teraz wszyscy pokochają ją także za rabaty! Do końca września będziecie mogli otrzymać nawet 50% zniżki na biżuterię we wszystkich salonach Yes w Polsce oraz w sklepie online. Jak to zrobić?

Biżuteria Yes promocja rabat 50%

Odbierz swój rabat!

Warunkiem skorzystania z promocji w Yes jest zrobienie zakupów, ale to jeden z najmilszych warunków promocyjnych, z jakim można mieć do czynienia :-) Wystarczy tylko, że kupicie 2 lub 3 dowolne produkty w Yes, a na jeden z nich (tańszy lub w tej samej cenie) otrzymacie rabat w wysokości 25% lub 50%:

  • -25% na drugi produkt po wpisaniu kodu: komplet25
  • -50% na trzeci produkt po wpisaniu kodu: komplet50

Nic prostszego i przyjemniejszego! :-) Zamiast jednego łańcuszka czy pierścionka, najlepiej wybierzcie do tego nowe kolczyki i wisiorek, a wtedy jedną z tych rzeczy kupicie aż o połowę taniej. Promocja nie obowiązuje na zegarki i złoto inwestycyjne, ale dzięki niej obkupicie się w piękną biżuterię. Pamiętajcie, że macie czas jeszcze do 30 września

Stwórz własny komplet z rabatem

Z akcji tej z pewnością cieszą się szczególnie te panie, które uwielbiają nosić biżuterię i uważają, że jest ona doskonałym dodatkiem do każdego stroju. Podwójną, a nawet potrójną radość sprawi Wam więc promocja w Yes, dzięki której nie jedną, ale dwie lub trzy rzeczy możecie kupić taniej w pakiecie. Fakt, oszczędzicie na najtańszej z nich, ale w ostatecznym rozrachunku, decydując się na zakup dwóch lub trzech sztuk, oszczędzacie na całym zamówieniu. Jeśli więc Wasi mężczyźni będą potrzebowali zapewnienia, że jest to promocja, z której koniecznie musicie skorzystać, bo warto, przedstawcie im to właśnie w takim świetle :-) Panowie, jeśli sami trafiliście na naszego bloga - teraz nie macie wyjścia, musicie skorzystać z tej okazji. A co warto dzięki niej kupić? 

Biżuteria Yes promocja rabat 50%

Cena za komplet: 605,25 zł zamiast 674 zł, kod: komplet25

Yes biżuteria promocja

Cena za komplet: 280,75 zł zamiast 308 zł, kod: komplet25

Yes biżuteria promocja

Cena za komplet: 493,49 zł zamiast 583 zł, kod: komplet50

A gdzie jeszcze kupicie biżuterię w promocyjnych cenach? My to wiemy! Poniżej spis zniżek.

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close