logo

Nawet 300 zł rabatu na elektronikę? Złap okazję w X-Kom!

18paź 2016

Kategoria: Promocje | Autor: Marta Wacław

0

Przymierzacie się właśnie do zakupu sprzętu elektronicznego? A gdybyście tak mogli iść do sklepu, kupić swojego wymarzonego laptopa lub smartfona i nadal mieć w kieszeni 300 zł, z którym wcześniej się pożegnaliście? Zapytacie pewnie, jak to możliwe? O tym w naszym artykule.

Reklama

W sklepach ze sprzętem RTV i AGD można czasami wypatrzyć świetne promocje. Takich teraz z pewnością nie zabraknie w X-Kom. Ale... (zawsze jest jakieś "ale"), czy naprawdę wielkie okazje są tak wielkie, a zniżki tak wysokie, jak pokazuje to sklep? Troszkę bliżej przyjrzymy się rabatom i sprawdzimy, czy naprawdę możecie oszczędzić na sprzęcie elektronicznym w X-Kom aż 50%.

X-Kom promocje

Oszczędzisz nawet 300 zł?

Promocją w X-Kom objęte są:

  • laptopy,
  • smartfony,
  • tablety,
  • komputery,
  • zegarki,
  • kamery,
  • aparaty,
  • drukarki
  • akcesoria

Sklep kusi oszczędnością pieniędzy nawet do 300 zł. Ale czy przy zakupie wybranych produktów naprawdę zatrzymacie 50, 100, 200 lub 300 zł w portfelu? Wybraliśmy dla Was po jednym produkcie z danej kategorii cenowej żeby sprawdzić, jak wyglądają ich ceny regularne w innych sklepach i jak to naprawdę jest z tą promocją w X-Kom.

X-Kom produkty w promocji

Dla przykładu, za smartfona ZTE Blade V6 Dual SIM w sklepach Avans i Electro naprawdę w regularnej cenie zapłacicie 699 zł, w RTV Euro AGD nawet 799 zł, więc zdecydowanie opłaca Wam się skorzystać z okazji w X-Kom, jeśli zamierzacie kupić tego smartfona.

A co w przypadku kamery Ricoh? I tutaj X-Kom nie wodzi Was za nos, ponieważ w innych sklepach (Avans, Media Expert) będziecie musieli wydać za nią 1199 zł. Dlatego na X-Kom z kodem rabatowym oszczędzicie aż 100 zł.

A czy przy zakupie iPada Apple w Waszych portfelach zostanie aż 200 zł? Jeśli zdecydowalibyście się kupić go w innym sklepie to naprawdę przepłacicie za niego te 200 zł. Jego regularna cena (RTV Euro AGD) to 2499 zł. Więc i tym razem promocja w X-Kom okazuje się być prawdziwą okazją.

Niestety, nie do końca sprawa ma się tak w przypadku ostatniego produktu - smartfona Huawei P9 Plus, ponieważ w innych sklepach ze sprzętem elektronicznym: Media Expert, RTV Euro AGD, Media Markt możecie go kupić za 2995 zł. Ale... tak czy siak z kodem rabatowym w X-Kom zapłacicie za niego jeszcze mniej, niestety w Waszych kieszeniach na pewno nie zostanie aż 300 zł, a co najwyżej 100 zł. Ale nadal się opłaca, prawda? No i niestety rabaty nie sięgają obiecanych 50% co nie oznacza, że nie warto zajrzeć na stronę i chociaż zerknąć na promocje. Może coś wpadnie Wam w oko :)

Jak skorzystać z promocji?

X-Kom promocje

Wystarczy, że wejdziecie na stronę X-Kom, klikniecie w banner na górze strony z informacją o Strefie Okazji, wybierzecie interesujący Was produkt, a w koszyku podacie kod rabatowy: OKAZJA, który obniży wartość Waszego zamówienia o kwotę podaną przy produkcie. Jedna osoba może zakupić tylko 1 sztukę jednego produktu promocyjnego, dlatego dobrze zastanówcie się nad swoim wyborem! I najlepiej porównajcie sobie ceny również w innych sklepach :)

Ale na tym nie koniec z elektronicznymi promocjami. Czym byłaby GdziePromocja.pl, gdyby nie przygotowała dla Was listy specjalnych rabatów? :)

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close