logo

Naturalne kosmetyki YOPE w Lidlu - czy warto?

27mar 2018

Kategoria: Promocje | Autor: Marta Wacław

0

Uwielbiacie naturalne kosmetyki, w których składzie nie znajdziecie sztucznych substancji i parabenów? Szukacie alternatywy dla detergentów i środków czystości powszechnie dostępnych w sklepach? Teraz zarówno ekologiczne kosmetyki, jak i produkty codziennego użytku marki YOPE kupicie w Lidlu. Sprawdziliśmy, czy to się opłaca!

Reklama

Marka YOPE już od jakiegoś czasu cieszy się ogromną popularnością. Wszystko to za sprawą kosmetyków i środków czystości, które nie zawierają sztucznych substancji, a bardzo często są także wegańskie (bez składników pochodzenia zwierzęcego). Czego nie znajdziecie w ich składzie?

  • parabenów,
  • SLES,
  • PEG,
  • SLS,
  • EDTA,
  • barwników.

Jeżeli więc szukacie alternatywny dla swoich dotychczasowych kosmetyków, których używacie na co dzień do pielęgnacji, czy też środków czystości i produktów codziennego użytku - teraz kosmetyki marki YOPE kupicie także w Lidlu. Postanowiliśmy sprawdzić, ile zapłacicie za nie w dyskoncie, a ile kosztują one w innych sklepach.

Lidl kosmetyki naturalne YOPE

Kosmetyki marki YOPE w Lidlu a innych sklepach - porównanie

W Lidlu od 26 marca do wyczerpania zapasów dostępne są wybrane produkty marki YOPE - kosmetyki i środki czystości. Sprawdziliśmy, czy kupicie je korzystniej niż w innych sklepach. Pod lupę wzięliśmy 4 różne produkty - krem do rąk, żel pod prysznic, balsam i płyn uniwersalny do czyszczenia.

YOPE - krem do rąk

Lidl kosmetyki naturalne YOPE

Cena kremu do rąk YOPE w Lidlu to 23,99 zł. A ile za ten sam kosmetyk zapłacicie w innych sklepach i drogeriach?

YOPE - żel pod prysznic

Lidl kosmetyki naturalne YOPE

400 ml naturalnego żelu pod prysznic marki YOPE kosztuje w Lidlu 14,99 zł. A w znanych drogeriach? Ile za niego zapłacicie?

Kupując go w Lidlu oszczędzacie nawet 6 zł - a to możecie dorzucić do zakupu kolejnego kosmetyku :-)

YOPE - balsam do rąk i ciała

 Lidl kosmetyki naturalne YOPE

Balsam do rąk i ciała w 97% pochodzenia naturalnego kupicie w Lidlu za 29,99 zł. Jesteście ciekawi, ile za ten sam balsam będziecie musieli zapłacić w innych sklepach?

Naprawdę warto wybrać się do Lidla po ten balsam! Możecie na nim oszczędzić nawet 18 zł w porównaniu do Douglasa!

YOPE - płyn uniwersalny do czyszczenia

Lidl kosmetyki naturalne YOPE

Macie dosyć detergentów i żrących środków do czyszczenia? Wolicie postawić na naturalne i przyjazne dla środowiska produkty codziennego użytku? W Lidlu za 11,99 zł kupicie uniwersalny płyn do czyszczenia.

Sami widzicie, że to naprawdę się opłaca i warto wybrać się do Lidla żeby kupić kosmetyki i środki czystości marki YOPE. A jeżeli nie chcecie stać w kolejce, możecie zrobić zakupy w Lidlu z dostawą do domu przez Szopi.pl.

Kosmetyki YOPE z Lidla z dostawą do domu

Lidl kosmetyki naturalne YOPE

Mimo że Lidl nie ma swojego odpowiednika w formie e-sklepu, kosmetyki YOPE oraz inne produkty z tego dyskontu możecie zamawiać online z dostawą do domu. Wszystko dzięki platformie Szopi.pl. Jak zamawiać zakupy przez Szopi z dostawą z Lidla i Biedronki? Wszystkie szczegóły oraz proces składania zamówienia krok po kroku znajdziecie w naszym artykule.

YOPE to nie jedyna marka, która w swojej ofercie ma fantastyczne kosmetyki naturalne. Gdzie jeszcze kupicie produkty stworzone na bazie ekologicznych składników w dobrej cenie?

Źródło zdjęcia głównego: http://yope.me/

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close