logo

Narodowy Cyrk Chiński od 38,25 zł - mamy rabat na bilety od Groupona

21lut 2017

Kategoria: Promocje | Autor: Marta Wacław

0

Chcesz zobaczyć wielkie widowisko w wykonaniu najlepszych akrobatów świata? Wziąć udział w niesamowitym teatrze w ramach tournee 2017? Na chwilę przenieść się do Azji? Groupon ma dla Was bilety na występ Narodowego Cyrku Chińskiego w 6 wielkich arenach w 6 dużych miastach. A my mamy dodatkowy kod rabatowy!

Reklama

AKTUALIZACJA: z przykrością informujemy, że dodatkowy rabat 15% jest już nieaktualny. Groupon wstrzymał promocję, więc nie pozostaje nam nic innego, jak czekać na kolejne kody rabatowe. A tymczasem najtańszy z biletów na Narodowy Cyrk Chiński możecie kupić od 45 zł.

Po raz pierwszy w Polsce będziecie mieli niepowtarzalną okazję na własne oczy zobaczyć czołowych akrobatów świata! Na 6 scenach w 6 miastach: Szczecin, Gdynia, Warszawa, Toruń, Poznań, Katowice w najnowszym show The Grand Hong Kong Hotel zaprezentują się jedni z najlepszych cyrkowych artystów. Bilety rozchodzą się jak ciepłe bułeczki! To jedyna taka szansa żeby na żywo obejrzeć pokaz Narodowego Cyrku Chińskiego, który już od ponad 25 lat przybliża europejczykom (i nie tylko) azjatycką kulturę. Zobaczcie przedsmak tego, co będzie się działo na scenie:

Narodowy Cyrk Chiński

Bilety na występ Narodowego Cyrku Chińskiego od 38,25 zł

Narodowy Cyrk Chiński

Ceny biletów na show zaczynają się od 45 zł, ale tylko u nas zgarniecie dodatkową zniżkę 15% na każdą wybraną przez Was opcję biletu, dzięki czemu za najtańszy z nich zapłacicie 38,25 zł. Wystarczy tylko, że przejdziecie na ofertę Groupona przez ten link, wybierzecie miasto, a przy finalizacji zamówienia wpiszecie kod: FUN (maksymalny rabat 50 zł). Kod ważny do 26 lutego. Zobaczcie dokładne terminy:

  • 04.03 - godz. 19 w Azoty Arena Szczecin
  • 05.03 - godz. 18 w Gdynia Arena
  • 06.03 - godz. 19 w Torwar Warszawa
  • 07.03 - godz. 19 w Sala Ziemi MTP Poznań
  • 08.03 - godz. 19 w Arena Toruń
  • 09.03 - godz. 19 w Spodek Katowice

Po zakupie danego Groupona będziecie musieli wymienić go na bilet, ale nie martwcie się, robi się to bardzo łatwo i zajmie Wam to naprawdę chwilkę. Wszystkie niezbędne informacje znajdziecie na stronie z ofertą. Ceny uzależnione są od miejsca. Na stronie z Gruponem znajdziecie też rozkład poszczególnych hali w wybranych miastach żebyście mogli wybrać najlepsze miejscówki dla siebie.

Dalekie podróże na wyciągnięcie ręki

Całe życie marzycie o podróży do Azji? Zamknijcie oczy i przez chwilę pomyślcie o tej niezwykłej i tajemniczej kulturze, o budynkach, zabytkach i pysznym jedzeniu. Namiastkę azjatyckiej kultury możecie mieć po występie Narodowego Cyrku Chińskiego, na który z pewnością warto się wybrać. Ale zamiast nieustannie marzyć możecie nareszcie zrealizować swoje plany o dalekich podróżach na inne kontynenty! Wystarczy tylko skorzystać z jednego z kuponów rabatowych:

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close