logo

Nakrętki PEPSI - zbieraj i wymieniaj na nagrody!

08mar 2016

Kategoria: Promocje | Autor: Jadwiga Dabińska

0

Zbieraj nakrętki od napojów Pepsi i wygrywaj nagrody! Wśród nagród znajdują się butelki Pepsi, szklanki oraz sportowe torby. Sprawdź ile nakrętek Pepsi musisz uzbierać, żeby wymienić je na wartościowe nagrody.

Reklama

Czy są wśród nas osoby, które nigdy przynajmniej nie próbowały popularnego napoju marki Pepsi? Chyba nie ;-) Te produkty widnieją praktycznie w każdym sklepie, wybranych pubach i restauracjach. Teraz możemy znaleźć butelki z charakterystycznymi, żółtymi nakrętkami z czarnym logotypem UEFA CHAMPIONS LEAGUE. To żaden wymysł producenta, pod nakrętkami kryje się...szczęście! :-D

Kiedy?

Od 15 marca do 15 maja 2016 roku do będziecie mogli wymieniać nakrętki na nagrody! Żółte nakrętki znajdują się nie tylko na butelkach zwykłej Pepsi, ale także Pepsi Max i 7UP oraz są już dostępne w sprzedaży.

Wymień nakrętki na nagrody

  • 5 nakrętek promocyjnych = napój Pepsi 0,5 l w plastikowej butelce
  • 10 nakrętek promocyjnych = 2 szklanki o pojemności 370 ml z logotypami Pepsi oraz UEFA Champions
  • 25 nakrętek = torba sportowa o wartości 70 zł każda

Zbieraj nakrętki Pepsi i wymieniaj na nagrody

(źródło: profil Pepsi na Facebooku)

Regulamin promocji znajdziesz TUTAJ.

Gdzie odebrać nagrody za nakrętki?

Uwaga! Podczas jednej wizyty w saloniku prasowym Kolporter uczestnicy mogą odebrać maksymalnie JEDNĄ nagrodę z każdego rodzaju. Zakładając, że będziecie mieć 35 nakrętek, to będziecie mogli wymienić je na torbę (25 nakrętek) i 2 szklanki (10 nakrętek), ale nie będziecie mogli mieć za to np. kilku butelek Pepsi, ewentualnie jedną!

W regulaminie ani na stronie nie ma jeszcze listy saloników prasowych Kolporter, w których można odebrać nagrodę, natomiast marka Pepsi na Facebooku informuje, że gdyby wystąpiły jakiekolwiek problemy z odebraniem nagrody z danego saloniku, uczestnicy akcji mają dać im znać.

AKTUALIZACJA

Znamy już lokalizacje, w których można wymieniać nakrętki! Znajdziecie je na stronie www.pepsi.pl/football/lokalizator. Według informacji podanych na stronie, jest ich ponad 900! Wymieniajcie zatem nakrętki na świetne nagrody.

Odwiedzajcie naszego bloga codziennie, żeby dowiadywać się o tego typu promocjach! W końcu nie zawsze możecie zgarnąć butelki, szklanki czy torby sportowe, tak naprawdę za darmo, prawda? Życzymy cierpliwości w zbieraniu nakrętek! :-) My natomiast cały czas zbieramy dla Was nowe promocje, które udostępniamy między innymi poniżej... Do butelek Pepsi, które będziecie mogli odebrać, z pewnością będzie pasować coś dobrego do jedzenia :-)

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close