logo

Najwyższe rabaty w historii na Travelist z okazji Black Friday! Zniżki ponad 40%!

25lis 2016

Kategoria: Promocje | Autor: Marta Wacław

0

Niemożliwe staje się teraz możliwe dzięki nadciągającym promocjom z okazji Czarnego Piątku! Na Travelist zarezerwujecie swój luksusowy wyjazd na weekend, ferie czy wakacje 2017 ze zniżkami nawet do 77%! A promocja potrwa aż do Cyber Monday (28.11)! Znamy już całą listę hoteli biorących udział w akcji!

Reklama

Szukasz aktualnych informacji o Black Friday 2018? Znajdziesz je w najnowszym artykule dotyczącym Czarnego Piątku!

Z niecierpliwością czekaliśmy na ten dzień - BLACK FRIDAY, który będzie szczególny dla wielu sklepów nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie. Czarny Piątek to jeden dzień w roku, w którym wyprzedaże osiągają najwyższe rabaty nawet do -90%! Mamy już aktualny spis sklepów, które zapowiedziały w ten dzień promocje, między innymi Answear, Nike, Empik czy Wittchen, ale lista każdego dnia się wydłuża! Znajdziecie ją po kliknięciu w ten link. Warto również śledzić naszego bloga GdziePromocja.pl na bieżąco, ponieważ każdego dnia do Black Friday i Cyber Monday (dzień wyprzedaży w sklepach internetowych odbywający się w pierwszy poniedziałek po Czarnym Piątku) opisujemy dla Was zniżki, którym szczególnie warto się przyjrzeć. Jedną z nich jest wielka promocja zaplanowana na piątek na stronie Travelist, która potrwa aż do wyprzedażowego poniedziałku 28 listopada. Znamy już aktualną listę hoteli biorących udział w akcji!

Travelist - najwyższe rabaty w historii!

Dokładnie o 7 rano  Travelist uruchomiło na swojej stronie ceny niższe minimum o 35-40%, ale przwidywana wysokość większości rabatów przekracza 60%! Sam Travelist mówi, że są to najwyższe rabaty w całej ich historii, więc chyba warto było czekać na Black Friday. W akcji bierze udział jedynie 10 hoteli, więc lista jest niestety mocno ograniczona, ale za to są to hotele, które w listopadzie znalazły się na liście TOP40 najlepszych i najchętniej odwiedzanych, więc przynajmniej macie pewność, że skorzystacie z naprawdę sprawdzonych ośrodków. Poniżej lista:

  1. Golden Tulip Gdańsk: rabat 77% (ceny od 119 zł)
  2. Hotel Jantar: rabat 69% (ceny od 119 zł)
  3. St. George: rabat 69% (ceny od 129 zł)
  4. Hotel Polaris: rabat 71% (ceny od 99)
  5. Hotel Skal: rabat 78% (ceny 129 zł)
  6. St. Bruno: rabat 68% (ceny od 159 zł)
  7. Czarna Góra Resort: rabat 67% (ceny od 99 zł)
  8. Baltic Cliff: rabat 80% (ceny od 99 zł)
  9. Wilga: rabat 78% (ceny od 99 zł)
  10. Verde Montana: rabat 41% (ceny od 179 zł)

To naprawdę luksusowe hotele, w których przecenione są tak naprawdę wszystkie pokoje we wszystkich dostępnych datach (z wyłączeniem świąt i Sylwestra). I tak na przykład w Golden Tulip Gdańsk do 20 grudnia każdy standardowy pokój będzie rzeczywiście kosztował 119 zł (nie tylko 2 lub 3 pierwsze pokoje). Może się również zdarzyć, że "ceny od" będą jeszcze niższe :)

A to nie jedyna pozytywna strona promocji na Black Friday. Zobaczcie, dlaczego jeszcze warto skorzystać ze zniżek na Travelist w terminie 25-28.11.2016, a co może Wam się nie spodobać:

Plusy Minusy
zniżka obejmuje całą ofertę (święta, Sylwester, ferie, wakacje 2017) w akcji bierze udział tylko 10 hoteli
hotel 4* z wyżywieniem można zarezerwować już od 49 zł/dobę liczba pokoi i dat jest ograniczona
duża dostępność pokoi objętych promocją  
promocja trwa aż do Cyber Monday (28.11.2016)  
w ofercie znajdują się wyłącznie luksusowe hotele  


Jak skorzystać z oferty na Travelist.pl?

Travelist tanie hotele

Żeby skorzystać z niższych cen w Czarny Piątek, musicie bezpłatnie dołączyć do klubu Travelist poprzez podanie swojego adresu e-mail na stronie. Po tym uzyskacie dostęp nie tylko do zniżek w Black Friday, ale również do pozostałych promocji, które organizowane są tak naprawdę przez cały rok.

Lista sklepów organizujących wielkie promocje na Czarny Piątek naprawdę jest długa. Oto kilka zniżek, z których jeszcze warto skorzystać 25 listopada.

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close