logo

Najnowsze kupony do McDonald's już do pobrania!

08wrz 2017

Kategoria: Promocje | Autor: Marta Wacław

0

W McDonald's pojawiły się nowe kupony na Wasze ulubione przekąski, z których skorzystacie do 15 października. Tym razem macie aż 27 powodów żeby wstąpić do McDonald's. Wśród kuponów na jedzenie nie zabraknie Waszych ulubionych nuggetsów, kanapek czy lodów. Co jeszcze wrzucicie na ząb taniej?

Reklama

Jeśli uwielbiacie szybkie jedzenie z "maka", teraz macie aż 27 mocnych argumentów żeby do 15 października wstąpić do McDonald's i skorzystać z najnowszej oferty kuponów rabatowych na jedzenie. Tym razem restauracje naprawdę poszalały i zamiast 4-5 kuponów zniżkowych udostępniły aż 27 promocji na Wasze ulubione kanapki, zestawy czy lody. Z ukochaną, z przyjaciółmi, ze znajomymi ze szkoły... z każdym i o każdej porze skorzystacie z kuponów rabatowych w McDonald's! Zobaczcie wybrane okazje jakie czekają na Was w "maku" do 15 października.

Wybrane kupony w McDonald's:

Kupony McDonald's

  1. McZestaw Big Mac - 10 zł
  2. McZestaw kurczak McNuggets 6 szt. - 12 zł
  3. McZestaw McWrap - 13 zł
  4. 2 x WieśMac albo 2 x McChocken - 13 zł
  5. 2 x duże frytki - 2 porcje w cenie 1
  6. 2 x McFlurry - 8 zł
  7. McZestaw McRoyal - 13 zł
  8. Happy Meal + mała herbata albo mała kawa - 11,50 zł
  9. McCafe Flat White - 5 zł
  10. dodatkowy ser naturalny ementaler albo dodatkowy bekon - gratis

Narobiliśmy Wam smaka na maka? Po więcej kuponów zaglądajcie na stronę! Tam znajdziecie jeszcze więcej smacznych okazji. Ale dla prawdziwych głodomorów mamy znacznie więcej zniżek na jedzenie.

Głodny kuponów? Mamy jeszcze więcej zniżek!

Kolejny rzut kuponów w McDonald's to nie koniec pysznych okazji! Na GoDealli znajdziecie tyle rabatów, że z pewnością zaspokoicie swój kuponowy głód. Zaglądajcie na stronę GoDealla.pl do zakładki "Restauracje i kawiarnie". Mamy także coś specjalnego dla mieszkańców naszej pięknej stolicy! Jeśli martwicie się, że z kuponów do McDonald's nie będziecie mogli skorzystać w restauracji na terenie lotniska im. F. Chopina - zamówcie go z dostawą do domu!

UberEATS aplikacja rabat

Niemożliwe?! A jednak! Wszystko za sprawą aplikacji UberEATS. Więcej szczegółów na temat promocji oraz specjalny kod rabatowy na zamówienie znajdziecie w naszym artykule: Jedzenie z McDonald's z dostawą UberEATS.

A poniżej lista kuponów rabatowych na jedzenie w restauracjach w całej Polsce. MNIAM!

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close