logo

Najlepsze groupony na catering dietetyczny!

05sty 2016

Kategoria: Promocje | Autor: Luiza Sadowska

0

Nowy Rok zawsze wiąże się z postanowieniami. Jeśli jednym z nich jest zdrowsze odżywanie i zrzucenie zbędnych kilogramów po świętach, to warto podejść do tego z głową. Sprawdziliśmy najlepsze oferty na dietetyczny catering w 5 polskich miastach!

Reklama

Nie każdy z nas ma czas, aby zagłębiać się w niuanse dietetyki, stworzyć własną zbilansowaną dietę lub co tydzień zaglądać do gabinetu dietetyka, a do tego jeszcze wszystko przygotować... W tej sytuacji, kiedy chcemy rozpocząć nowy etap zdrowego odżywiania, cenimy sobie własny czas (i również pieniądze), możemy sięgnąć po catering, który staje się coraz popularniejszy. Zebraliśmy przykładowe oferty w promocyjnych cenach z 5 miast. Sprawdźcie, co pysznego możecie znaleźć w menu!

Pełnowartościowe rarytasy w Warszawie

Dieta nie powinna opierać się na tnięciu kalorii, ale na odpowiednim zbilansowaniu wszystkich składników potrzebnych do odżywiania ciała. Dobrze o tym wiedzą twórcy tej oferty:

Różne diety w Krakowie

Za 179,99zł zamiast 275zł możemy zamówić catering wedle uznania: SuperFit, SuperVegan, SuperSport. Do wyboru mamy również ilość kalorii przypadającą na dzień, więc każdy znajdzie coś dla siebie. 

Wrocławski styl zdrowego życia

W stolicy Dolnego Śląska możemy liczyć na profesjonalnych dietetyków. Za 199zł przez 5 dni będziemy codziennie otrzymywać 5 odpowiednio skomponowanych posiłków.

Catering Express w Poznaniu

W mieście Koziołków można zamówić catering z bezpłatną dostawą za 159zł. Jest to cena za posiłki dostarczane przez 5 dni, ale możemy też zamówić na cały miesiąc wraz z konsultacją dietetyczną. Wygląda pysznie!

Trójmiasto

Jeśli jeszcze nie jesteście zdecydowani, czy taki catering to coś w sam raz dla Was, możecie spróbować zamiawiając tylko na 3 dni za 59,99zł.

Dobrze wiemy, że o odchudzaniu i zdrowym trybie życia intensywnie myślimy właśnie z rozpoczęciem Nowego Roku. O innych pomysłach możecie przeczytać w tym wpisie: 5 najpopularniejszych postanowień noworocznych i promocje!

Szukacie innych promocji na jedzenie?

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close