logo

Nagroda główna: samochód! W jakich konkursach wygrasz auto?

14paź 2015

Kategoria: Porady i analizy | Autor: Jadwiga Dabińska

0

Kto z nas nie marzy o tym, żeby dostać samochód zupełnie za darmo? :-) W związku z tymi marzeniami stworzyliśmy listę aktualnych konkursów, w których można wygrać właśnie samochód. Wśród nagród znajduje się między innymi Subaru WRX STI oraz Fiat 500!

Reklama

Chcielibyście, żeby w Waszym garażu "jakimś cudem" pojawiło się nowe auto? Żebyście mogli wsiąść do samochodu z salonu i pojechać tam, gdzie poprowadzi droga? :-) Ach, marzenia... Człowiek w końcu marzy po to, żeby te marzenia realizować - może zatem pomożesz swojemu szczęściu?

Konkurs: wygraj samochód

Świetnym pomysłem na pomaganie wspomnianemu wcześniej szczęściu, jest udział w różnego rodzaju konkursach. Przygotowaliśmy listę wybranych loterii oraz konkursów, w których można wygrać samochód. Poniżej znajdziecie dokładny opis konkursów.

 • Intermarche

  Konkurs w sklepach Intermarche. Od 8 do 21 października 2015 roku należy kupić dwa, dowolne produkty z promocji za min. 15 zł. Uczestnicy konkursu muszą zachować paragon. Żeby wziąć udział w konkursie, należy wysłać SMS-a z odpowiedzią na pytanie: "Na 18. urodziny życzę Intermarche..." - można wygrać samochód Toyota Aygo.  Zasady i szczegóły konkursu znajdziesz TUTAJ.

 • Polo Market

  Loteria trwa do 3 listopada 2015 roku i polega na dokonywaniu zakupów w markecie POLO Market, odbieraniu zdrapek w kasie oraz rejestrowaniu kodu z kuponu na stronie internetowej loterii. Dzięki zdrapkom można wygrać przeróżne nagrody: torebki, portfele, bony, telefony, natomiast przy zarejestrowaniu kodu do wygrania jest auto Volkswagen POLO.  Więcej TUTAJ.

 • GP Batteries

  Do 29.11.2015 r. masz szansę na wygranie popularnego Fiata 500. W konkursie wystarczy kupić dowolny produktów GP Batteries za min. 10 zł, zachować paragon oraz zgłosić swój udział w konkursie poprzez SMS-a, stronę internetową lub profil na Facebooku.


  Szczegóły TUTAJ.

 • HALLS

  Do 31 grudnia 2015 r. kup co najmniej jeden dwupak promocyjny Halls (z informacją o loterii), zachowaj owijkę, wprowadź kod z owijki do formularza na stronie i podaj swoje dane. Kod z owijki możesz także zarejestrować w formularzu zgłoszeniowym loterii, w której do wygrania jest Subaru WRX STI.  Zasady i formularze TUTAJ.

 • Carrefour

  Do wygrania w loterii jest samochód Volkswagen Golf Variant, Highline. Szczegółowo opisaliśmy tę loterię w poprzednim artykule Carrefour: weź kartę Szalona 5 z PLUSEM na zakupy i zarabiaj! • BelVita

  W konkursie trwającym do 15 listopada 2015 roku wystarczy kupić za min. 10 zł produkty belVita, zachować paragon oraz dokonać zgłoszenia poprzez formularz. W loterii będzie można wygrać auto Opel Adam.


  Zasady loterii TUTAJ.

Zwiększ swoje szanse i weź udział we wszystkich konkursach! Szczęśliwy ten, który wygrałby wszystkie samochody :-D Macie już pomysł co byście z nimi zrobili? :-) Póki co konkursy jeszcze trwają, więc macie trochę czasu na spełnienie wszystkich warunków. W tym czasie sprawdźcie jakie gratisy otrzymacie od ręki, bez większego zaangażowania w wypełnianie formularzy czy wysyłanie SMS-ów:

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close