logo

Na swoje urodziny Leroy Merlin oferuje produkty za 1 zł

10cze 2014

Kategoria: Promocje | Autor: Anna Spychalska

2

Drugie urodziny świętuje właśnie internetowy sklep Leroy Merlin. Z tej okazji dla klientów przygotowano niespodzianki: artykuły w cenie 1 zł, raty 0%, dostawę za 19 zł oraz oferty dnia. Oni obchodzą urodziny, a Ty możesz się cieszyć prezentami.

Urodziny e-sklepu Leroy Merlin to świętowanie na kilka sposobów. Można skorzystać z dużo tańszej dostawy. Wystarczy zrobić zakupy w sklepie internetowym w dniach 09-13.06.2014 i jako sposób dostawy zaznaczyć kuriera DHL. Całkowity koszt dostawy dowolnie wybranych przez klienta artykułów obniży się do 19 zł, niezależnie od tego, ile sztuk towaru wybierzemy.

W tym samym czasie (09-11.06.2014) można zapłacić za swoje zakupy w 20 ratach bez oprocentowania. Od złożenia wniosku do pozytywnej opinii kredytowej chętnych dzieli tylko 15 minut.

Do końca trwania obchodów urodzin przewidziano także inne formy promocji: każdego dnia pojawiają się nowe oferty, które ważne są tylko przez 24 godziny. Tego, jakie artykuły zostaną objęte akcją, można zobaczyć klikając na stronę leroymerlin.pl/urodziny. Już teraz widzoczne są produkty, które będą przecenione, póki co niewiadomo jednak jak wysokie będą zniżki.

Bardzo interesującym elementem akcji urodzinowej jest "Produkt za 1 zł". Jak go zdobyć? Należy zalogować się (bądź zarejestrować) na stronie www.leroymerlin.pl/, a następnie wejść na www.leroymerlin.pl/urodziny/product-for-1zl. Widać tam zegar, który odlicza czas do pokazania się kolejnego produktu, jaki będzie można nabyć za symboliczną złotówkę. Kliknij "Kup teraz", gdy produkt będzie dostępny i zobacz, czy udało Ci się dokonać promocyjnego zakupu. Oczywiście jest pewien haczyk, a właściwie utrudnienie - promocyjnych produktów jest zaledwie 30 sztuk, tak więc kto pierwszy, ten lepszy ;)

Nie starczyło dla Ciebie?

Nie zdążyłeś załapać się na promocyjne artykuły, a w ofertach dniach nie ma nic, co by Cię zainteresowało? Nie oznacza to na szczęście, że nie uda Ci się kupić tego, co potrzebujesz,  w promocyjnych cenach. Wybraliśmy najbardziej atrakcyjne zniżki na meble i wyposażenie wnętrz. Wybieraj to, co interesuje Cię najbardziej.

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close