logo

Na swoje 5. urodziny AliExpress rozdaje duże rabaty

25mar 2015

Kategoria: Promocje | Autor: Anna Spychalska

3

AliExpress świętuje 5. rocznicę pojawienia się na rynku zakupów internetowych. Z tej okazji przygotowano porcję solidnych obniżek, a wśród nich rabaty na odzież, sprzęt elektroniczny, sportowy, artykuły do domu, kuchni i wiele innych.

Nie taki AliExpress straszny...

O tym, jak zamawiać na tym gigantycznym portalu i na co warto zwracać przy tym uwagę pisaliśmy w osobnym artykule, który, sądząc po statystykach strony, cieszył się Waszym dużym zainteresowaniem.

My zdecydowanie jesteśmy fanami kupowania na AliExpress, chociaż przyznajemy, że nie zawsze wszystkie zamówione towary do nas dochodzą. Coż, ten kto uwierzył, że można kupić trójelementową pościel za 6 zł może mieć pretensje tylko do siebie;) Co ważne, nie sprawi to, że nasze pieniądze przepadły - wystarczy, ze zgłosimy spór, a wydane środki powrócą na nasze konto. Tak więc zachęcamy - nie bójcie się kupować na tym portalu, przeczytajcie jednak najpierw wszystkie rady, jakie według nas są szczególnie ważne dla nowych klientów AliExpress.

Oni świętują, Ty korzystasz

Mimo iż w Polsce AliExpress nie jest specjalnie popularnym serwisem, to na świecie z sukcesem funkcjonuje już od 5 lat. Już po 3 latach od powstania na portalu tym zarejestrowanych było aż 10 milionów użytkowników. Teraz wynik ten jest jeszcze bardziej imponujący: każdego dnia na stronie średnio rejestruje się aż 108 000 osób!

Urodzinowe świętowanie portalu podzielone jest na kilka etapów. Pierwszy z nich trwa od 24 do 30 marca, a przygotowane na te okazję promocje można znaleźć na specjalnie przygotowanej podstronie.

Druga runda promocji zacznie się 28 marca i jedyne, co teraz o niej wiemy to to, że opisywana jest takim oto tekstem: "Pick Your Price & Grab That Deal". Można tylko zgadywać, że być może chodzi o wybranie ceny, jaką możemy zapłacić za dany towar, jednak to są tylko przypuszczenia, które potwierdzą się lub nie 28 marca właśnie.

31 marca natomiast zdarzy się coś wielkiego. O co chodzi? Do końca nie wiadomo - AliExpress zapowiada jedynie, że szczególnie w tym dniu warto sprawdzić ich urodzinowe okazje. Czy będzie to kupon rabatowy, czy może inna dobra promocja - póki co jest to owiane tajemnicą.

Kupony do AliExpress

Obok urodzinowych cen, AliExpress przygotowało także specjalne kupony zniżkowe. Aby je otrzymać należy wejść na specjalną stronę z tortem i "podzielić się" urodzinowym ciastem w kanałach social media - za to można otrzymać aż 5 dolarów upustu. Co ciekawe, 5 pierwszych osób, które kliknie w Twoje polecenie, otrzyma kupony na 2 dolary.

My próbujemy podzielić się tortem od ponad doby i za każdym razem pojawia się komunikat, który widać powyżej - że na daną godzinę nie ma już kuponów do rozdania. Próbujemy więc kolejne razy, ale póki co bez skutku. Mamy nadzieję, że Wy będziecie mieć więcej szczęścia ;)

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close