logo

Na 17. urodziny Empiku to Ty otrzymujesz prezent!

15wrz 2015

Kategoria: Promocje | Autor: Jadwiga Dabińska

0

Już 17 lat cieszymy się zakupami w Empiku. Od lat kupujemy tam książki, płyty z muzyką i filmami, artykuły szkolne i coraz częściej różnego rodzaju dekoracje. Świętujmy zatem 17. urodziny Empiku - z tej okazji będziemy mogli kupić taniej swoje ulubione produkty oraz otrzymać atrakcyjny prezent.

Chyba każdy lubi świętować swoje urodziny - nawet sklepy :-) Przykładem jest Empik, który na swoje 17. urodziny organizuje ciekawą promocję. Na stronie internetowej www.empik.com -> urodziny znajdziesz specjalne, urodzinowe produkty w wyjątkowych cenach. Wśród nich czekają na Ciebie popularne książki, gry, ozdoby oraz kosmetyki i perfumy. Urodzinowe rabaty sięgają aż 70%.

Empik - urodzinowe produkty do 29,99 zł

Jakie produkty dostaniemy w niższych cenach? Oto przykłady artykułów w przedziale cenowym 9,99-29,99 zł.

Uwaga! Empik na swoje urodziny rozdaje także prezenty :-)

Wystarczy złożyć zamówienie za min. 69 zł z produktów dostępnych w całej ofercie empik.com (oprócz treści cyfrowych), aby otrzymać unikalną torbę bawełnianą na ramię za 2 grosze! Standardowa cena takiej torby to 7,99 zł.

Musimy przyznać, że ta okazja jest podwójnie atrakcyjna! Dzięki licznym zniżkom możesz zrobić prezent zarówno sobie, jak i bliskiej Ci osobie. Jeśli nie masz pomysłu na oryginalny i trafiony prezent, Empik na pewno Cię zainspiruje.

Życzymy Empikowi 100 lat i udostępniamy wszystkie jego oferty w jednym miejscu:

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close