logo

MyTaxi: Krakowskie taksówski o połowę taniej

03wrz 2015

Kategoria: Promocje | Autor: Jadwiga Dabińska

0

Halo, Kraków! Mamy dla Was świetną promocję. Możesz zaoszczędzić aż 50% na kursie taksówką z aplikacją mobilną MyTaxi. Dowiedz się, jak otrzymać rabat na przejazd.

Wszyscy mieszkańcy oraz turyści przebywający obecnie w Krakowie mogą skorzystać ze świetnej promocji na usługi transportowe. Przejazd taksówką to jedna z najwygodniejszych form podróżowania po mieście (i nie tylko). Bardzo często rezygnujemy z korzystania z usług taksówkarzy, ponieważ kursy transportu są bardzo drogie i po prostu nieopłacalne. Jednak, kiedy słyszymy, że od dzisiaj przejazd taksówką może kosztować połowę mniej, czytamy informację z ogromnym zaciekawieniem!

W celu wzięcia udziału w promocji należy zainstalować na swoim telefonie aplikację mytaxi oraz zarejestrować się. Najlepsze w całej promocji jest to, że każdy użytkownik może wielokrotnie korzystać z rabatu przez cały okres trwania akcji. Jednak, co ważne, akcji nie można łączyć z innymi promocjami, kodami, rabatami, voucherami itd. Promocja trwa do 4.10.2015 r.

Można stwierdzić tylko jedno - Krakowianie, korzystajcie do woli! ;-) Inni mogą jedynie żałować, że w ich mieście nie ma zorganizowanej takiej akcji. A jeśli już jesteśmy w temacie pojazdów, sprawdźcie aktualne promocje na akcesoria samochodowe:

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close