logo

mytaxi: 9,99 zł za Groupon na 2 przejazdy!

06cze 2018

Kategoria: Promocje | Autor: Marta Wacław

0

Chcesz szybko i tanio podróżować po mieście? Nie wiesz jak wrócisz z imprezy, dojedziesz do centrum handlowego czy do pracy, a transport komunikacją miejską Cię nie zachęca? Mamy dla Was Groupon wart 60 zł na przejazdy przez aplikację mytaxi! Jak z niego skorzystać i jak to działa?

Reklama

Nawet jeśli sami nigdy nie korzystaliście z Ubera, to z pewnością słyszeliście o tej aplikacji. No właśnie :-) Mytaxi działa bardzo podobnie. Za pomocą aplikacji możecie zamawiać taksówkę, płacić za kurs i oceniać przejazd. Wszystko szybko, łatwo i... mobilnie z dowolnego urządzenia. Jak zacząć korzystać z mytaxi?

mytaxi - jak zamawiać przejazd?

1. Pobierz aplikację mytaxi

Wejdź na stronę mytaxi i pobierz aplikację na swoje urządzenie mobline z systemem iOS, Android lub BlackBerry OS.

aplikacja mytaxi groupon na przejazd

2. Wprowadź adres

Poczekaj aż GPS zlokalizuje Twoje miejsce lub ręcznie dodaj adres, spod którego ma odebrać Cię mytaxi. Aplikacja działa póki co w Warszawie, Krakowie, konurbacji śląskiej, Trójmieście i Poznaniu.

3. Zamów mytaxi

Jeżeli wybierzesz adres lub dodatkowe opcje (preferowana cena za km, bus dla większej ilości pasażerów itd.) kliknij w przycisk "Zamów taksówkę". Wtedy aplikacja wyśle zapytanie do taksówek mytaxi znajdujących się w pobliżu. Zostaniesz poinformowany o przyjęciu zlecenia przez kierowcę.

Na mapie będziecie mogli na bieżąco śledzić drogę swojej taksówki mytaxi :-) Wiecie już, jak zacząć korzystać z mytaxi, a my mamy dla Was dodatkowo... kupon rabatowy!

Groupon na przejazdy mytaxi

Groupon mytaxi

Wszyscy nowi oraz stali użytkownicy aplikacji mytaxi mogą teraz dorwać kupon zniżkowy na Grouponie na 2 pierwsze przejazdy. Do wyboru macie dwie opcje:

  • 9,99 zł za Groupon o wartości 60 zł na 2 pierwsze przejazdy (po 30 zł każdy) - dla nowych użytkowników.
  • 14,99 zł za Groupon o wartości 50 zł na przejazd z i na wszystkie lotniska - dla wszystkich użytkowników.

Kupon rabatowy jest ważny do 16 lipca. Jak będziecie mogli z niego skorzystać? Szczegółową instrukcję znajdziecie tutaj. To jednak nie koniec specjalnych ofert! Dzięki naszej zniżce będziecie mogli jeszcze dodatkowe 15% oszczędzić na swoich przejazdach z mytaxi.

Odbierz dodatkowy kod rabatowy!

Wszyscy, którzy zdecydują się na zakup Groupona na przejazdy mytaxi do 10 czerwca, oszczędzą dodatkowe 15% na swoim kuponie rabatowym. Wystarczy, że w koszyku z zamówieniem podacie kod: GODEALLA

Groupon mytaxi

Więcej okazji do oszczędzania czeka na Was w naszym artykule: Groupon: 15% rabatu na wszystkie oferty! TYLKO U NAS! Ale taniej możecie nie tylko jeździć taksówką :-) Mamy dla Was jeszcze więcej kuponów rabatowych, z którymi będziecie płacić mniej na co dzień.

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close