logo

MyDeal: 200 punktów w prezencie na zakupy

06sie 2015

Kategoria: Promocje | Autor: Jadwiga Dabińska

0

MyDeal to jeden z najpopularniejszych serwisów zakupów grupowych, udostępniający oferty podróżnicze, kody rabatowe, a także zniżki na różnego rodzaju produkty codziennego użytku. Dowiedz się jak otrzymać aż 200 punktów na zakupy w MyDeal.

MyDeal sprzedaje jeszcze taniej! Od teraz zakupy w tym serwisie internetowym nie tylko przyniosą Ci korzyści w postaci tańszych produktów czy usług, ale także dodatkowych punktów na kolejne zakupy. Za każdy zakup w MyDeal.pl otrzymujesz premiowe punkty - 1 zł to 1 punkt na Twoim koncie. Zebrane punkty możesz wykorzystać jako rabat na kolejną transakcję. Oferta nie obejmuje zakupów z kategorii Last Minute Zagranicza oraz Kody rabatowe.

Darmowe punkty

Osoby, które jeszcze nie zarejestrowały się na MyDeal.pl, na pewno szybko to zrobią. Na sam początek, dostają bowiem 200 punktów GRATIS! Wystarczy tylko założyć nowe, bezpłatne konto. Powitalny prezent otrzymasz w ramach podziękowania za to, że dołączasz do grupy MyDeal.

Co możemy kupić w MyDeal?

  • Wycieczki krajowe i zagraniczne
  • Odzież, obuwie i dodatki
  • Elementy wyposażenia domu i ogrodu
  • Gadżety
  • Sprzęt elektroniczny

oraz wiele więcej - i to ze zniżkami sięgającymi 85%! Jeśli chcecie zaoszczędzić na kupnie wycieczki, ciuchów, bądź innych usług czy produktów, zajrzyjcie na MyDeal.pl.

Gdzie jeszcze można otrzymać coś ZA DARMO bądź jako GRATIS do innych produktów? Sprawdźcie:

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close