logo

Mop automatyczny Vileda Virobi - zestawienie cen robota sprzątającego

25paź 2017

Kategoria: Promocje | Autor: Marta Wacław

0

Mop automatyczny Vileda Virobi to jeden z najpopularniejszych robotów sprzątających na rynku. Jego cena średnio waha się w granicach 150 zł. Jeżeli chcecie ułatwić sobie sprzątanie i zastanawiacie się na jego zakupem, sprawdziliśmy i porównaliśmy ceny mopa automatycznego Vileda Virobi w różnych sklepach. Gdzie kupicie go naprawdę tanio?

Reklama

Lubimy ułatwiać sobie życie. Nic w tym dziwnego. Pęd życia, praca, dom pochłaniają nas na tyle, że zazwyczaj brak nam czasu na sprzątanie lub zwyczajnie wolimy spożytkować go w inny sposób, na przykład spędzając wspólne chwile z rodziną. Dlatego coraz częściej decydujemy się na zakup urządzeń, które ułatwiają nam wykonywanie codziennych obowiązków. Mop automatyczny Vileda Virobi to jeden z najpopularniejszych robomopów na rynku, którego cena, jak na markę i funkcje, jest naprawdę przystępna. Zazwyczaj waha się w granicach 150 zł, ale bezpośrednio przez stronę marki Vileda kupicie go za 124 zł.

Vileda Virobi gdzie najtaniej

Źródło: https://www.sklep.vileda.pl

A co potrafi to cudo? Dzięki zmienionej i "wyszczuplonej" konstrukcji, dojedzie on w każde miejsce, także pod meblami czy przy listwach przypodłogowych, zbierze kurz i włosy oraz umyje Wasze podłogi. A Wy w tym czasie będziecie mogli leżeć wygodnie na kanapie, oglądać ulubione seriale, czytać książkę czy grać w gry planszowe z dziećmi. 

Mop automatyczny Vileda Virobi - zalety i wady

Nieco ponad 100 zł za robomopa sprzątającego Viledy to na tyle mało, żeby w głowie zapaliła się lampka, czy w ogóle warto wydawać nawet tak małą sumę, jeżeli później zakurzony mop będzie stał w kącie nieużywany. Dlatego postanowiliśmy przejrzeć sklepy internetowe i fora oraz znaleźć różne opinie na temat mopa automatycznego Vileda Virobi i spisać je w jednym miejscu. Dzięki temu przed jego zakupem będziecie mogli rozważyć wszystkie za i przeciw.

ZALETY WADY
posiada dwa programy czyszczące: krótki - 30 minut oraz długi - 120 minut niedokładny przy rogach i ścianach
nadaje się do każdego rodzaju twardej podłogi zawiesza się przy listwach przypodłogowych
sprawdza się przy sprzątaniu siersci zwierząt, włosów i kurzu nie zawsze radzi sobie z przebrnięciem pomiędzy krzesłami
poleruje podłogę  
długi czas pracy przy jednym ładowaniu  
dociera pod niskie meble  

Jeżeli doszliście do wniosku, że mimo wymienionych wad, chcecie zainwestować w robomopa Viledy i przetestować go na swoich podłogach, wiemy, gdzie kupicie go w naprawdę dobrej cenie.

Robomop Vileda Virobi - zestawienie cen

Przygotowaliśmy dla Was zestawienie cen mopa Vileda Virobi. Pod uwagę braliśmy najpopularniejsze sklepy ze sprzętem AGD, supermarekty oraz inne marki, które w swojej ofercie posiadają także różnego rodzaju urządzenia gospodarstwa domowego.

Sklep Cena
Netto 89 zł
Sferis 98,91 zł
Lidl 99 zł
Empik 99,66 zł
Avans 110,90 zł
eMAG 110,90 zł
Redcoon 111,63 zł
Komputronik 111,90 zł
Media Expert 119 zł
Media Markt 119 zł
Saturn 119 zł
Vileda 124 zł
4Home 154,99 zł

Różnica pomiędzy pierwszym a ostatnim miejscem w tabeli jeśli chodzi o cenę mopa automatycznego Vileda Virobi wynosi aż 65,99 zł. Jeśli chcecie kupić robomopa Viledy w najniższej cenie, musicie czym prędzej iść do Netto, ponieważ oferta promocyjna obowiązuje już od 23 października. To oznacza, że być może mopy te nie będą już dostępne. Ale nic straconego! Od 4 listopada kupicie je bez kosztów przesyłki także w Lidlu, również w dobrej cenie, za 99 zł.

Zniżki i rabaty na sprzęt AGD

Takie urządzenia, jak automatyczny robot Vileda Virobi mogą ułatwić Wam codzienne sprzątanie i wykonywanie obowiązków, ale wiemy, gdzie jeszcze aktualnie znajdziecie zniżki i rabaty na sprzęt AGD i RTV. A dzięki nim z pewnością kupicie urządzenia, które pomogą Wam w codziennym życiu!

Źródło zdjęcia głównego: https://i.pinimg.com

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close