logo

Monnari: od 20 do 40% rabatu na wszystko!

09paź 2015

Kategoria: Promocje | Autor: Anna Spychalska

0

Monnari to marka, która znana jest z klasycznej elegancji oraz nowoczesnych dodatków. Ten weekend będzie gratką dla miłośników takiego połączenia: w skelpie internetowym można wszystkie produkty zostały przecenione od 20 do 40%.

Reklama

Monnari i promocje

Monnari istnieje na polskim rynku od 1998 roku, niedługo więc osiągnie pełnoletność ;) Jak można przeczytać na stronie sklepu, firma ta jest obecnie liderem w segmencie eleganckiej odzieży dla Pań nowoczesnych, które chcą i lubią podkreślać swoją kobiecość. W asortymencie Monnari znaleźć można nie tylko odzież, ale również biżuterię, akcesoria, bieliznę, torby oraz obuwie.

Ceny artykułów marki Monnari nie należą do najniższych. Na szczęście dla wszystkich, którzy muszą zwracać uwagę na swoje wydatki, a chcieliby ubrać się w tym sklepie, nierzadko organizuje on promocje i publikuje kody, z których skorzystanie pozwala na oszczczędności sięgające nawet 80% cen regularnych, jak to bywa w przypadku wyprzedaży międzysezonowych.

Rabaty w weekend

Okazja na tańsze zakupy w Monnari nadeszła właśnie teraż: tylko do 12 października skorzystać można z aż czterech atrakcyjnych obniżek w sklepie internetowym marki:

  1. -20% na wszystko
  2. -30% na kurtki i płaszcze
  3. -30% na torby
  4. -40% na wybrane swetry

Opisane powyżej rabaty nie łączą się ze sobą.

Monnari promocja

Jeżeli mimo rabatów ceny w Monnari wciąż są zbyt wysokie dla Twojego budżetu, nie oznacza to, że musisz zrezygnować z planów zakupu nowych ubrań. Poniżej publikujemy okazje z największych sieciówek:

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close