logo

Moje Pierwsze Soczewki: odbierz kupon na bezpłatne szkła kontaktowe

08wrz 2017

Kategoria: Promocje | Autor: Marta Wacław

0

Wiele osób, którym okulary przeszkadzają w codziennej aktywności, ma pewne obawy związane z noszeniem soczewek. Jeśli jednym z powodów, dla którego wciąż nie zdecydowałeś się na szkła kontaktowe, jest cena - mamy dla Ciebie kupon na bezpłatne soczewki! Sprawdź, jak je otrzymać.

Reklama

Soczewki kontaktowe - dlaczego warto?

Szkła kontaktowe są doskonałą alternatywą dla tradycyjnych okularów, które mogą przeszkadzać w codziennej aktywności. Wciąż jednak sporo osób ma obawy przed ich wybróbowaniem. Jeśli chcesz się przekonać, czy soczewki są właśnie dla Ciebie, na stronie Moje Pierwsze Soczewki znajdziesz kupon na bezpłatne szkła kontaktowe firmy CooperVision.

Dlaczego najczęściej nie decydujemy się na zakup soczewek zamiast okularów? Uważamy, że:

  • soczewki mogą podrażniać, a wkładając je do oka możemy zrobić sobie krzywdę,
  • w soczewkach będziemy widzieć gorzej, niż w okularach,
  • nie mogę nosić soczewek, ponieważ mam za dużą wadę wzroku.

Wśród osób, które jeszcze nie używały szkieł kontaktowych, może królować także przeświadczenie, że soczewki są bardzo drogie, co wcale nie jest prawdą. Tym bardziej, że możesz skorzystać z wielu promocji i okazji, żeby wypróbować je całkowicie bezpłatnie. Jak? Na stronie Moje Pierwsze Soczewki znajdziesz kupon na darmowe soczewki kontaktowe firmy CooperVision! Jeśli do tej pory miałeś obawy związane z ich używaniem, teraz za darmo możesz je przetestować i dopiero później podjąć ostateczną decyzję - zmieniam okulary na soczewki lub zostaję przy tradycyjnych oprawkach. To na pewno ułatwi Ci wybór! A naprawdę warto, ponieważ możesz zyskać większy komfort i swobodę. Szkła nie zsuwają się z nosa, nie parują po wejściu do cieplejszego pomieszczenia, nie obcierają nosa i uszu, i bez trudu można uprawiać w nich sporty, które wymagają założenia kasku czy gogli.

Jak odebrać kupon na bezpłatne szkła kontaktowe?

Kupon na bezpłatną parę soczewek Moje Pierwsze Soczewki

Jeśli chcesz po raz pierwszy bezpłatnie wypróbować soczewki kontaktowe, wejdź na stronę Moje Pierwsze Soczewki i:

  1. Wyszukaj na mapie zakład optyczny blisko miejsca zamieszkania.
  2. Pobierz kupon na pierwszą, bezpłatną parę soczewek kontaktowych.
  3. Umów się ze specjalistą na wizytę, podczas której zostanie zbadany Twój wzrok oraz dopasowane szkła kontaktowe.

Po wyszukaniu zakładu optycznego w swojej okolicy wystarczy, że klikniesz w przycisk "bezpłatne soczewki" i pobierzesz kupon na darmowe szkła kontaktowe. Nie zapomnij tylko zabrać go ze sobą na wizytę :-) Po badaniu wzroku i dobraniu odpowiednich szkieł, w tym samym zakładzie, w którym odbędziesz badanie, po okazaniu kuponu otrzymasz także pierwszą, darmową parę soczewek firmy CooperVision. Jedyny koszt, jak poniesiesz, to badanie, za które musiałbyś zapłacić w każdym zakładzie optycznym bez względu na to, czy kupowałbyś tradycyjne okulary, czy szkła kontaktowe.

Zyskaj zwrot za zakup soczewek!

Wszyscy, którzy zdecydują się na używanie soczewek kontaktowych, poza pierwszą, bezpłatną parą szkieł mogą otrzymać także zwrot w wysokości 30 zł za zakupione soczewki. W tym celu należy poprawnie wypełnić kwestionariusz zwrotu zamieszczony na stronie Moje Pierwsze Soczewki (znajdziecie go w tym samym miejscu, co kupon na bezpłatne szkła), dołączyć paragon za zakup 2 opakowań soczewek kontaktowych CooperVision i odesłać je na poniższy adres maksymalnie do 14 dni od daty widocznej na paragonie:

Opcja Sp. z o.o.

ul. Jakubowska 22 lok. 5

03-902 Warszawa

Ważne: do kwestionariusza i paragonu należy dołączyć także wycięte fragmenty opakowań soczewek zawierające numer LOT oraz moce soczewek:

Moje Pierwsze Soczewki zwrot 30 zł

 

Ile kosztują soczewki kontaktowe?

Pewnie zastanawiacie się, ile miesięcznie będziecie wydawać na szkła i preparaty do pielęgnacji, jeśli zdecydujecie się na regularne używanie soczewek? Przy założeniu, że będziecie je nosić przez cały miesiąc, średnio będziecie musieli wydać ok. 63 zł - w tym wliczony jest koszt soczewek oraz płynu do czyszczenia, dezynfekcji i przechowywania. Rozkładając tę cenę na 30 dni - dzienny koszt noszenia soczewek miesięcznych (codziennie ta sama para szkieł przez 30 dni) to ok. 2 zł, czyli tyle, ile zapłacicie za 3 bułki. Rozglądajcie się także za promocjami, ponieważ bardzo często natraficie na świetne okazje, które pozwolą Wam sporo oszczędzić.

Dla wszystkich, którzy mają problemy ze wzrokiem, przygotowaliśmy spis promocji. Na tradycyjne okulary dla osób, które wciąż nie przekonały się do szkieł oraz na szkła kontaktowe dla tych, którzy cenią sobie komfort i wygodę. Bez względu na to, do której grupy się zaliczacie, możecie oszczędzić!

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close