logo

Mój Pierwszy Raz - darmowe soczewki i zniżka na badanie

20kwi 2016

Kategoria: Promocje | Autor: Jadwiga Dabińska

0

Chcesz nosić soczewki kontaktowe, ale nigdy nie miałeś okazji ich użyć? Przeżyj swój pierwszy raz z firmą Alcon, oferującą bezpłatne soczewki!

Reklama

Bezpłatny zestaw soczewkowy na start + 50% rabatu na pierwszy zakup - takie zdanie brzmi baaardzo ciekawie! Interesują nas bowiem właśnie te akcje, gdzie przy najmniejszym wkładzie możemy otrzymać coś za darmo. W końcu każdy, kto trafia na naszego bloga, lubi takie promocje :-)

Darmowe soczewki

Dobra, napisaliśmy, że do zdobycia jest zestaw soczewkowy, ale co dokładnie jest w nim zawarte?

  • 5 par soczewek jednodniowych DAILIES
  • 1 para miesięcznych soczewek z rodziny AIR OPTIX
  • płyn do pielęgnacji soczewek OPTI-FREE PureMoist 60 ml

Dodatkowo otrzymasz także kod rabatowy 50% na dwa opakowania 3-szt. lub jedno opakowanie 6-szt. miesięcznych soczewek AIR OPTIX z dwiema butelkami płynu OPTI FREE lub dwóch opakowań 30-szt. jednodniowycyh soczewek DAILIES.

Jak zdobyć soczewki za darmo?

Do zdobycia soczewek zupełnie za darmo wystarczy jedynie wypełnić formularz znajdujący się na stronie internetowej za-kontaktowani.pl:

Formularz wypełniamy podając imię i nazwisko, adres e-mail, numer telefonu oraz wskazując jeden z salonów, w których planujemy odbyć wizytę. Przed rozpoczęciem noszenia soczewek kontaktowych musimy być bowiem szczegółowo przebadani. Na takim badaniu sprawdza się wadę wzroku, preferencje uczestnika, a także parametry soczewek, które będą przez niego noszone. Badanie jest płatne, jednak jest naprawdę ważne. Złe dobranie soczewek, bądź wybieranie sobie ich na "chybił-trafił" może nieść ze sobą negatywne skutki, nie tylko dla naszego wzroku, ale także dla komfortu zakładania oraz samego noszenia soczewek. Alcon nie chce na to pozwolić, dlatego wcześniej zaprasza na badanie do wybranego przez Was salonu optycznego. Po jego odbyciu otrzymacie swój zestaw startowy z soczewkami i płynami do ich czyszczenia oraz pielęgnacji, a także kod rabatowy do wykorzystania w danym salonie.

To świetne rozwiązanie dla osób, które chcą zacząć nosić soczewki kontaktowe bądź dla tych, którzy już starali się je nosić, ale miały je źle dobrane. Niestety w regulaminie nie ma informacji o czasie zakończenia promocji, dlatego radzimy skorzystać z niej wcześniej, żeby nie przeszła nam przed nosem! Jeżeli chcecie przy okazji zadbać o swoje zdrowie oraz urodę, zobaczcie pozostałe promocje dotyczące tego działu:

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close