logo

Mój Burger w McDonald's. Stwórz kanapkę i zgarnij nagrody!

04wrz 2014

Kategoria: Promocje | Autor: Monika

0

Jeśli od zawsze Twoim marzeniem było stworzenie własnego burgera w Maku, to mamy dobrą wiadomość: jest spora szansa na jego spełnienie. Co więcej, możesz zgarnąć za to całkiem interesującą nagrodę w postaci 10 tysięcy złotych!

 

 

 

 

Sieć McDonald's ruszyła właśnie z nową kampanią Mój Burger i uruchomiła bardzo bogaty kreator burgerów. Przechodząc na tę stronę możesz dołączyć do zabawy. Wystarczy wybrać bułkę i kolejno układać wybrane składniki. Możesz dodać ich maksymalnie 10.

Kiedy już zbudujesz burgera, zostaniesz poproszony o wybór szablonu, który nada mu specjalnego charakteru. W kolejnym kroku nadajesz burgerowi nazwę, wypełniasz formularz i... już możesz oglądać go w galerii wśród innych burgerów!

Co ja mogę z tego mieć? :-)

Choć tworzenie burgera samo w sobie to fajna zabawa, nie robisz tego dla samej rozrywki :-) Trzy najlepsze burgery wejdą do menu McDonalds, a zwycięzcy zgarną po 10 tysięcy złotych nagrody.

Burgerowy konkurs będzie odbywał się etapowo.

Pierwszy etap konkursu

W pierwszej turze najważniejsze jest zebranie dużej ilości głosów - udostępnij więc swoje dzieło znajomym i zachęć ich do głosowania. Im więcej głosów, tym większa szansa na przejście do drugiej rundy rywalizacji. Masz czas do 24 września!

Drugi etap konkursu

Tu do akcji wkraczają jurorzy. To oni spośród burgerów z największą ilością głosów wybiorą 10, które trafią do Testowej Kuchni Mc'Donalds - przy wyborze będą kierować się kompozycją smaków oraz adekwatnością nadanej nazwy. Twórcy wybranych 10 burgerów trafią do Kuchni Testowej i z pomocą szefów kuchni będą mieli szansę stworzyć kanapki z prawdziwych już składników i doprowadzić je do perfekcji.

Trzeci etap konkursu - Test Smaków

Etap ostateczny. Jurorzy będą próbować 10 burgerów, po czym wyłonią trzech zwycięzców!

Powodzenia!

 

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close