logo

Mohito, CROPP i Deichmann: -50% na drugi produkt

23lip 2015

Kategoria: Promocje | Autor: Jadwiga Dabińska

0

Zaczynają się ciekawe promocje, podczas których możemy kupić drugą parę obuwia, drugą bluzkę, czy drugą czapkę połowę taniej. Zobacz sklepy, w których aktualnie trwają takie akcje promocyjne.

Kup jedną parę obuwia, a drugą dostaniesz 50% taniej - takie komunikaty nas cieszą, prawda? ;-) Nie sposób nie poinformować Was o tak korzystnych akcjach promocyjnych! Trwają one obecnie w Mohito, CROPPie i Deichmannie. Co zatem kupimy tam taniej?

-50% na drugi produkt z wyprzedaży w Mohito

W znanym i lubianym przez wielu sklepie odzieżowym Mohito można kupić za połowę ceny drugi produkt z wyprzedaży. To świetna okazja dla wszystkich, którzy i tak chcieli skorzystać z wyprzedażowych zniżek. Dla przykładu, możemy w Mohito kupić elegancką sukienkę, a do tego, za 50% taniej pasującą do niej torebkę. Świetne rozwiązanie! ;-)

CROPP druga rzecz 50% taniej

W Croppie mamy podobą sytuację, jak w Mohito. Wystarczy zakupić dwie rzeczy z wyprzedaży, żeby za tańszą z nich zapłacić połowę taniej. Promocja trwa do odwołania, jupi! ;-)

Deichmann: druga para butów połowę taniej

W Deichmannie za połowę ceny zakupimy natomiast drugą parę butów. Należy zwrócić uwagę, że promocja nie obowiązuje na dwie pary tych samych butów, tylko o innych rozmiarach. Trzeba zatem zakupić dwie pary różniącego się od siebie, przecenionego obuwia, na przykład:

Zachęcamy zatam do dokonania zakupów i zaoszczędzeniu na drugim produkcie ;-) Więcej zniżek w sklepach odzieżowych i obuwniczych znajdziecie tutaj:

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close