logo

Modowe skojarzenia: odbierz 20 zł od Tchibo

22wrz 2014

Kategoria: Promocje | Autor: Anna Spychalska

0

3 zdjęcia ze stylizacjami i Twoje typy, z jaką marką Ci się kojarzą - tylko te trzy kroki dzielą Cię od rabatu. Nawet jeżeli nie zgadniesz, to i tak otrzymasz bon na 20 zł do wydania w Tchibo.

Zasady tej promocji są bardzo proste: wystarczy wejśc na stronę konkursu. Na stronie pojawią się trzy zdjęcia, przedstawiające wybrane elementy garderoby. Należy napisać, z jakimi markami kojarzą Ci się prezentowane stylizacje. Na szczęście nie trzeba być wybitnym znawcą mody, by móc cieszyć się rabatem 20 zł, bowiem by otrzymać zniżkę nie trzeba odpowiedzieć prawidłowo. Wystarczy... po prostu odpowiedzieć i zapisać się do newslettera sklepu.

Kolejnym krokiem jest podanie swojego adresu e-mail w polu, które pojawi się po wpisaniu trzech nazw marek pod zdjęciami. Następnie należy odhaczyć zgodę na otrzymywanie Newslettera Tchibo i kliknąć przycisk "odbieram".

Na maila otrzymasz wiadomość z tytułem "Ważne! Potwierdź subskrypcję Newslettera Tchibo" - należy kliknąć w link potwierdzający zamówienie newslettera (tylko wówczas możesz odebrać rabat 20 zł). Na nowej stronie pojawi się krótki formularz, w którym należy wstawić nasze dane. Po wypełnieniu wszystkich pól na Twoją skrzynkę mailową przyjdzie wiadomość z linkiem do Twojego bonu.

Jeżeli uważasz, że droga do otrzymania tej zniżki jest dla Ciebie stanowczo za długa, zalecamy skorzystanie ze zniżek, które nie wymagają żadnej dodatkowej aktywności ;)

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close