logo

MK Cafe: odbierz rabat 10% na całe zamówienie

20lip 2016

Kategoria: Promocje | Autor: Jadwiga Dabińska

0

Dla niektórych dobra kawa to podstawa do działania. Rozpoczęcie dnia od aromatycznej, mocnej i czarnej kawy, to niekiedy zbawienie oraz wielka dawna energii. Wybierając kawę warto zatem zainwestować w dobre, sprawdzone ziarna. Teraz możecie zaoszędzić 10% na zamówieniu w MK Cafe. Sprawdźcie jak tego dokonać!

Reklama

Co powiesz na to, żeby szybko zgarnąć rabat na zakupy dobrej kawy? MK Cafe daje Ci tę możliwość. Wystarczy jedynie podać swój e-mail po to, żeby otrzymać na niego specjalny rabat. Zobacz jak to zrobić i ciesz się pyszną kawą w dobrej cenie!

Rabat na kawę

100% Arabika, specjalnie wyselekcjonowana, łatwa w przygotowaniu i przede wszystkim pyszna - to tylko niektóre zalety kawy MK Cafe. Wypróbuj ją już dziś, a przekonasz się sam. Ale nie musisz płacić standardowej ceny, mamy sposób na to, jak zaoszczędzić 10% na całym zamówieniu.

  1. Wejdź na mkfresh.pl
  2. Wpisz adres e-mail
  3. Zaznacz zgodę na przetwarzanie danych
  4. Odbierz e-mail
  5. Kliknij "odbierz rabat"
  6. Ciesz się tańszymi zakupami :-)

To łatwa i szybka droga do oszczędzania!

Jaką kawę wybrać?

Oprócz tego, że MK Cafe daje możliwość zaoszczędzenia na zamówieniu, to także pomaga Ci w doborze najlepszej kawy dla siebie. Po odebraniu wyżej wspomnianego rabatu, masz dostęp na przykład do Kawowego Konfiguratora, w którym odpowiadasz na pytania o:

  • intensywność smaku (niska, średnia, wysoka)
  • poziom kwasowości (niski, średni, wysoki)
  • preferencje kawosza, czyli jak lubisz pić kawę (czarną lub z mlekiem)

Tak naprawdę te trzy kroki pozwolą okreslić jaka kawa jest dla Ciebie najlepsza. Jeszcze raz zachęcamy do odwiedzenia strony mkfresh.pl i zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty MK Cafe. A gdybyście szukali jeszcze innych kuponów rabatowych na kawę, herbatę lub inne artykuły spożywcze, zerknijcie na listę najnowszych promocji w popularnych sklepach:

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close