logo

Mistrzostwa smaków! Nowe kupony McDonald's na UEFA Euro 2016

10cze 2016

Kategoria: Promocje | Autor: Luiza Sadowska

0

Kupony od McDonald's zawsze cieszą się popularnością - możemy dostać zniżki na nasze ulubione zestawy w jednej z najpopularniejszych sieci fastfoodów. Tym razem cała akcja została połączona z mistrzostwami EURO 2016. Jak zgarnąć kupony?

Reklama

Przekąski, szczególnie podczas oglądania meczu piłki nożnej, to nieodłączny element całego spotkania. Wszyscy wiemy, jak wiele energii i emocji kosztuje nas wspólne podążanie wzrokiem za piłką na ekranie - okrzyki radości, łzy rozpaczy, wreszcie moment wytchnienia w przerwie i kolejne 45 minut pełne napięcia. W takich chwilach musimy szybko uzupełnić energię! Jednym z oficjalnych sponsorów tak wielkiego sportowego przedsięwzięcia jak UEFA Euro 2016 jest sieć restauracji McDonald's. Jakie są tego plusy dla nas, kibiców?

Kupony McDonald's na każdy mecz

Tym razem wszystkie kupony nie zostały podane na tacy - każdego dnia mamy okazję zgarnąć kupon na inny zestaw lub przysmak. Wiele zależy od tego, jaka drużyna gra danego dnia. Wystarczy pobrać aplikację McDonald's na smartfona i możemy cieszyć się zniżkami:

Dzisiejszy zestaw w niższej cenie to Big Mac za 10zł i McZestaw Kurczak, McNuggets (6 sztuk) za 10zł - codziennie aktywowane są inne kupony w zależności od tego, jaka drużyna ma pojedynek. Akcja trwa do 10 lipca, czyli ostatniego dnia UEFA EURO 2016.

Mistrzostwa smaków

Nowe kupony to nie jedyna promocja przygotowana przez McDonald's dla kibiców. Kupując dowolny McZestaw Powiększony, Sałatkę Kurczak Premium lub Chicken Box - otrzymacie szklankę Coca-Cola zupełnie za darmo. Możemy zebrać całą kolekcję szklanek w 6 różnych kolorach. Edycja jest limitowana.

Oprócz tego sieć McDonald's wprowadziła kilka nowych smaków - w sam raz na zaspokojenie głodu po sportowych emocjach. Możemy wybrać Burgera Mistrzowskiego z podwójną procją wołowiny, topionym serem Cheddar i marynowanymi buraczkami lub skusić się na coś prostszego np. pieczone kartofelki czy Mozarella sticks. Dla tych, którzy wolą mięso z drobiu, przygotowana została kanapka z indykiem nadziewanym serem oraz pieczarkami.

Szukacie innych promocji na jedzenie? Zobaczcie tutaj:

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close