logo

Miliony piw do wygrania! Zebraliśmy piwne promocje w jednym miejscu

09kwi 2015

Kategoria: Promocje | Autor: Luiza Sadowska

3

Wszyscy piwosze będą zachwyceni nagrodami, które czekają na nich pod kapslami butelek. Aż cztery różne marki ruszyły z własnymi akcjami, w której można wygrać dodatkowy złocisty napój. Czy ma ktoś ochotę na schłodzone piwo Okocim, Tatra, Bosman albo Specjal?

Wraz z nadejściem wiosny już niedługo rozpocznie się sezon grillowy, a nic tak dobrze nie idzie w parze z pieczoną kiełbaską jak chłodne piwo. Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu swoich konsumetów, aż 4 marki rozpoczęły akcje promocyjne. Zasady są bardzo proste - wystarczy sprawdzić pod kapslem lub zawleczką  (od puszki), czy nie ma tam wygranej.

Okocim - odbierz swój 4pak

Kupując promocyjne piwo Okocim Jasne Pełne 0,5l masz szansę na wygranie jednego z 350 000 czteropaków, czyli zestawu 4 puszek tego samego piwa. Sprzedaż towarów biorących udział w promocji trwa do 31 października 2015 r.


Wszystkie dodatkowe informacje można znaleźć w regulaminie promocji.

Miliony piw są w Tatra(ch)

Kolejną marką z podobną akcją jest Tatra ze swoją promocją Miliony piw są w Tatrach. Wystarczy kupić butelkę lub puszkę Tatra Jasne Pełne i sprawdzić, co kryje się pod kapslem. Wygraną można wymienić na puszkę Tatra Jasne Pełne 0,5l. Dodatkowo organizator wspiera tym samym GOPR - każda odebrana puszka piwa to 5gr wsparcia.
Miejsca odbioru nagrody można sprawdzić na stronie organizatora.
Promocja trwa do 30 listopada 2015 r. Wszystkie pozostałe informacje znajdują się w regulaminie.Organizator przewiduje aż 8 500 000 sztuk nagród :)

Bosman - wymień kapsel na nagrodę

Promocja przebiega dokładnie tak samo jak wyżej opisane. Wystarczy kupić butelkę lub puszkę piwa Bosman 0,5l i sprawdzić, co się kryje pod kapslem. Jeżeli wygrałeś, to zgłoś się do sklepu (lista dostępna jest na tej stronie) i odbierz nagrodę. Przewidziane jest aż 700 000 puszek piwa Bosman Full 0,5l do wygrania. Akcja trwa do 31 października 2015 r.Dokładnie informacje o akcji można znaleźć w regulaminie.

Specjal też rozdaje miliony piw

Ostatnią w naszym podsumowaniu jest marka Specjal. Do wygrania jest aż milion piw! Wszystkie kryją się pod kapslami i kluczykami Specjal JP lub Mocny o pojemności 0,5l. Aby dowiedzieć się, gdzie można odebrać nagrodę - wystarczy wpisać miasto i ulicę na stronie organizatora. Promocja trwa do 30 listopada 2015 r. Szczegóły dostepne są w regulaminie promocji.


Uwaga! Napisami które uprawniają do odbioru wygranej są: "WYGRYWASZ SPECJAL JP 2015" lub "SPECJAL JP 2015". Oznaczeniem które nie przyniesie nam żadnej korzyści jest "Prosto z browaru w Elblągu".

Na razie to wszystkie promocje, gdzie można zgarnąć wygraną za zwykłe odkręcenie kapsla ;)

Aktualizacja

Znaleźliśmy kilka nowych promocji i konkursów, które z pewnością przypadną Wam do gustu. O wszystkich ofertach możecie przeczytać w tym artykule: Miliony nagród! Ciąg dalszy piwnych promocji

Nieustannie sprawdzamy, czy nie rozpoczęły się kolejne akcje, ale jeżeli szukacie czegoś już teraz na grilla, to spójrzcie na kilka ciekawych ofert:

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close