logo

Miliony nagród! Dalszy ciąg piwnych promocji

15maj 2015

Kategoria: Promocje | Autor: Luiza Sadowska

0

Kolejna ciekawa oferta dla piwoszy! Zebraliśmy kilka najatrakcyjniejszych konkursów w których do wygrania są nie tylko dodatkowe butelki piwa, ale też m.in. bilety do kina lub nagrody pieniężne.

Wiosna w pełni, sezon grillowy dawno rozpoczęty, a do tego wszystkiego piwo można mieć za darmo! Ostatnio pisaliśmy o kilku interesujących konkursach w tym artykule: Miliony piw do wygrania! Zebraliśmy piwne promocje w jednym miejscu. Wszystkie trwają do późnej jesień, więc możecie wciąż trafić na szczęśliwy kapsel ;)
Tym razem zebraliśmy konkursy z różnymi nagrodami.

Aktualizacja: nowe akcje promocyjne z piwem w roli głównej opisaliśmy tutaj: Kup piwo i wygraj! iPhone, 3000zł i wiele innych.

Wtorki w kinie z Somersby

Wystarczy zebrać 3 kaplse po dowolnym Somersby w butelce i wymienić je na wtorkowy bilet do Multikina za 10zł.  Bilet ze zniżką za kapsle? Super!Aby otrzymać zniżkę należy podać odpowiednią ilość kapsli kasjerowi w kasie Popcorn baru w Multikinie.
W puli jest aż 50 tysięcy biletów, a sama promocja trwa do 31 grudnia 2015. Lista wszystkich kin biorących udział w akcji dostępna jest jako załącznik do regulaminu.

Desperados rozdaje pieniądze

Kolejną akcję z ciekawymi benefitami oferuje Desperados. Tym razem dla zwycięzców przewidziane są nagrody pieniężne w postaci 1000zł, 100zł i 50zł. Po wejściu na stronę konkursu należy wpisać kod spod kapsla lub zawleczki - jeden kod to jedna szansa na nagrodę, które rozdawane są codziennie w ilości: 2x 1000zł, 10x 100zł, 30x 50zł.


Losowanie zwycięzców odbywa się każdego następnego dnia, a o wygranej zostaniesz poinformowany mailowo. Loteria trwa do 30 czerwca 2015 roku.

Bilety na eliminacje Euro 2016

Czas na najlepszą ofertę dla wszystkich fanów piłki nożnej. Kupując piwo Okocim Jasne Pełne w sklepach Żabka i Freshmarket masz szansę na wygranie biletu na mecz reprezentacji Polski w eliminacjach do UEFA 2016 lub 4-pak piwa Okocim.


Otwierając puszkę w piwem sprawdź, co znajduje się pod złodym kluczykiem. Jeżeli znalazłeś unikalny kod promcyjny, zgłoś to na stronie Okocim lub loterii. W puli znajduje się 250 podwójnych biletów i 10 000 czteropaków piwa Okocim Jasne Pełne.

Milion piw za darmo

Królewskie stawia na klasyczną formę konkursu. Wystarczy nabyć piwo Królewskie w promocyjnym opakowaniu i sprawdzić, czy aby pod kapslem lub zawleczką nie ma informacji o tym, że wygrałeś.
Do wygrania jest 1 000 000 piw i tysiące bonów na zakupy o wartości 100zł w sklepie Legia FANSTORE.
Jeżeli chcesz sprawdzić, gdzie można odebrać nagrody, wystarczy wejść na stronę konkursu i skorzystać z mapki. Promocja trwa do 30 września 2015 roku.


Jeżeli szukasz jakiejś słonej przekąski, to mamy też kilka ciekawych ofert:

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close