logo

Milion książek na Wielkanoc do rozdania w Lidlu. Rób zakupy i odbierz prezent

23lut 2015

Kategoria: Promocje | Autor: Anna Spychalska

0

Po książkach z przepisami Pascala i Okrasy oraz profesjonalnych nożach szefa kuchni, przyszedł czas na kolejną promocję Lidla. Każdy, kto zrobi zakupy według określonych zasad może odebrać książkę "Cukiernia Lidla" z przepisami Pawła Małeckiego.

 

UWAGA! Ten tekst jest o promocji Lidla z 2015 roku. Jeżeli szukasz akcji z 2018 roku, sprawdź nasz najnowszy tekst, w którym opisujemy zasady promocji.

Reklama

Słodka Wielkanoc z Lidlem

Wielkanoc zapowiada się bardzo słodko - zwłaszcza, gdy na świątecznym stole pojawią się ciasta i ciasteczka według przepisów zawartych w najnowszej publikacji Lidla. Mechanizm promocji jest identyczny jak tej gwiazdkowej, sprzed ponad roku, kiedy za odpowiednią ilość zakupów za określoną kwotę zgarnąć można było książkę kucharską autostwa Pascala Brodnickiego i Karola Okrasy.

Aby otrzymać książkę należy zebrać sześć naklejek za zakupy. Naklejki te wydawane będa przy kasie za każde zakupy za min. 50 zł (do tej kwoty nie bedą wliczały się napoje alkoholowe, wyroby tytoniowe, produkty lecznicze, preparaty do początkowego zywienia niemowląt i przedmioty służące do karmienia piersią). Kiedy już uda nam się skompletować wymaganą ilość naklejek, kartę z nimi możemy na książkę w kasie każdego sklepu Lidl w Polsce, dopłacając 1 grosz.

Akcja potrwa od 28 lutego do 29 marca lub do wyczerpania zapasów. Te mogą wyczerpać się dosyć szybko - bożonarodzeniowa promocja z 2013 roku cieszyła się tak dużym zainteresowaniem, iż Lidl zmuszony był dodrukować kolejne 200 tysięcy egzemplarzy. Jeżeli więc jesteś zainteresowany promocją, radzimy nie czekać do 29 marca. W tym przypadku kto pierwszy, ten ma książkę z przepisami ;)

Książka za 300 zł?

Tak jak w przypadku podobnych promocji, w których dostaje się nagrody za zakupy, tak i w przypadku tej akcji, z pewnością pojawią się głosy, że nie jest to tak naprawdę żadna okazja, bo zupełnie nie opłaca się wydać 300 zł (6 x zakupy za min. 50 zł), żeby dostać książkę wartą kilkadziesiąt złotych.

My radzimy jednak spojrzeć na to inaczej: okres przedświąteczny to czas, w którym wydajemy więcej pieniędzy niż zwykle. Kupujemy, dekoracje i produkty potrzebne do przygotowania świątecznych posiłków. Kwota 300 zł na np. artykuły spożywcze dla 4-osobowej rodziny na 30 dni (tyle bowiem trwa promocja Lidla) nie wydaje się jednak zbyt wygórowana. Jeżeli więc zależy Wam na tym, by stać się posiadaczami limitowanego wydawnictwa z przepisami na słodkości, pilnujcie by wszystkie możliwe zakupy robić właśnie w Lidlu - wtedy zdecydowanie łatwiej będzie zebrać wymaganych 5 naklejek.

Nie tylko jedzenie

Lidl jest dyskontem, w którym znajdziemy nie tylko produkty spożywcze, ale także produkty w atrakcyjnych cenach związane z czasowymi akcjami, których zakup także gwarantuje odebranie promocyjnej naklejki. Poniżej znajdziecie promocje, jakie aktualnie są lub wkrótce pojawią się w Lidlu.

Żródło obrazków na stronie: materiały Lidl.pl

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close