logo

Milion biletów w promocji roku PLL LOT

06wrz 2017

Kategoria: Promocje | Autor: Marta Wacław

0

Polskie Linie Lotnicze LOT kolejny raz wystartowały z promocją roku! W puli czeka na Was aż milion przecenionych biletów na loty po Europie, Azji i Ameryce Północnej. Już teraz możecie zaplanować swoje jesienne podróże, wiosenne wyjazdy czy majówkę.

Reklama

Czy wiecie, ile właśnie samolotów jest w powietrzu? Właśnie tylko w tym momencie może być ich nawet 10 tysięcy (źródło). Coraz więcej osób wybiera właśnie ten środek transportu, głównie ze względu na czas podróży i wygodę. PLL LOT wystartowały właśnie ze swoją promocją roku, w ramach której przecenionych jest aż milion biletów w różnych kierunach po Europie i na trasach międzykontynentalnych. Kiedy skorzystacie z tańszych biletów, w jakim terminie je zarezerwujecie i ile możecie oszczędzić?

Milion biletów w promocji od PLL LOT

Promocja roku LOT milion biletów

Oferta promocyjna jest ważna do 19 września i do tego dnia włącznie możecie rezerwować tanśze bilety na wybranych trasach. W zależności od kierunku, w niższej cenie uda Wam się kupić bilety obejmujące następujące okresy podróży:

  • po Europie i Azji: od 01.11.2017 do 31.05.2018
  • do Ameryki Północnej: od 01.11.2017 do 12.12.2018 i od 17.01.2018 do 31.05.2018

Łącznie ponad 50 kierunków po Europie, Azji i Ameryce Północnej w różnych terminach. Poniżej wybraliśmy dla Was 10 najbardziej atrakcyjnych.

Trasa (w dwie strony) Cena od
Warszawa - Wilno 199 zł
Poznań - Tel Awiw 299 zł
Warszawa - Tallinn 349 zł
Warszawa - Wenecja 399 zł
Warszawa - Barcelona 399 zł
Warszawa - Paryż 409 zł
Warszawa - Londyn 449 zł
Warszawa - Moskwa 599 zł
Warszawa - Nowy Jork 1799 zł
Gdańsk - Tokio 1899 zł

Pozostałe kierunki sprawdzicie na stronie wielkiej promocji LOT. Podane ceny zawierają już taryfy, podatki, opłaty lotniskowe i wszelkie dopłaty, więc nie musicie martwić się dodatkowymi kosztami :-)

Jak zarezerwować tańszy lot?

Milion biletów promocja roku LOT

Żeby zarezerwować jeden z miliona promocyjnych biletów, wystarczy tylko skorzystać z wyszukiwarki lotów widocznej na stronie promocji. Wybierając szukany kierunek, lotnisko wylotu oraz termin, uzyskacie dostęp do niższych cen w poszczególnych okresach podróży i zabukujecie swój bilet. To pierwszy krok do Waszego wymarzonego wyjazdu! :-) Później wystarczy już tylko rozglądać się miejscem do spania. Ale na to też coś poradzimy :-)

Hotele w niskich cenach

Korzystając z wyszukiwarki lotów na stronie PLL LOT zabukujecie tańszy bilet, a wchodząc na GoDeallę w zakładkę "Hotele" dzięki wyszukiwarce znajdziecie tanie noclegi w hotelu, hostelu czy apartamencie:

Godealla tanie hotele

Macie już bilety, zarezerwowaliście nocleg, ale nie wiecie, w co się spakujecie? Poniżej dawka zniżek, dzięki którym kupicie taniej walizki i inne podróżne akcesoria.

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close