logo

Mikołajkowa akcja GoDealli: oddajemy swój zysk potrzebującym. Przyłącz się do akcji

03gru 2013

Kategoria: Inspiracje | Autor: Anna Spychalska

1

Planujesz zakupy świąteczne w Internecie? Świetnie! Wiesz, że robiąc je na GoDealli w najbliższy weekend możesz pomóc tym, którzy tego potrzebują? Organizujemy mikołajkową akcję GoDealli.pl! Po raz pierwszy w Polsce, agregator zakupów grupowych i kodów rabatowych przekaże swój zysk z zakładki "kody rabatowe" na cele charytatywne. Świąteczna akcja potrwa od 6 do 8 grudnia 2013 roku.

Już sama myśl o ciepłych, rodzinnych momentach spędzonych w zimowej scenerii, potrafi wywołać uśmiech. Święta to czas, w którym szczególnie doceniamy to, co mamy. Niektórzy jednak mają naprawdę niewiele. Za cel postawiliśmy sobie, by chociaż dla kilku osób więcej tegoroczne Boże Narodzenie było szczęśliwsze. Postanowiliśmy oddać cały dochód GoDealli, wygenerowany w mikołajkowy weekend, na dobre cele. Pomożecie? Wystarczy wejść na https://www.godealla.pl/kupony/, wybrać interesującą was ofertę, kliknąć i przejść na stronę sklepu. Dokonująć zakupu w ten sposób, wspierasz naszą inicjatywę.

Zebrane w ten sposób środki przekażemy Bankowi Żywności w Poznaniu, który działa od 1996 roku. Każdego roku instytucja ta dociera z pomocą żywnościową do około 100 tysięcy osób potrzebujących, ze środowisk objętych społeczną izolacją z powodu bezrobocia, samotności, chorób, niepełnosprawności, starości i innych problemów o charakterze społecznym, które ograniczają dostęp do świadczeń socjalnych.

Naszą inicjatywę aktywnie wspierają jej partnerzy - sklepy internetowe o ugruntowanej pozycji w Sieci. Pomagają nam one zachęcić Internatutów do włączenia się do akcji.

Wybierając sposób naszej pomocy, zdecydowaliśmy, że chcemy tworzyć coś razem z naszymi Użytkownikami. Wy, drodzy Internatuci, kupujecie w sieci regularnie. Z pewnością już rozglądaliście się za świątecznymi podarkami. Warto więc dokonać zakupu poprzez naszą stronę w weekend 6-8 grudnia. Wydajecie tyle samo pieniędzy, co kupując w każdy inny dzień, lecz część kwoty waszego zakupu zostanie przeznaczona na zakup żywności dla potrzebujących. Wystarczy tylko chcieć i zaplanować e-zakupy na mikołajkowy weekend. Nie dajcie się namawiać, pomóżcie nam pomagać!

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close