logo

Miesiąc Teatrów GROUPON - kultura w promocyjnych cenach

23wrz 2015

Kategoria: Promocje | Autor: Jadwiga Dabińska

0

Ruszyła akcja "Miesiąc Teatrów Groupon", dzięki której będziemy mogli kupować bilety w promocyjnych cenach, do wielu teatrów w całej Polsce. Na który spektakl chcielibyście się wybrać?

Jak często chodzisz do teatru? Kiedy byłeś w nim ostatni raz? Czy masz zamiar do niego pójść? Odpowiedzi na te pytania mogą być niekiedy bardzo zaskakujące. Jeżeli jesteś miłośnikiem sztuki oraz regularnie chodzisz do teatrów, z pewnością ucieszy Cię nowa promocja Groupona. Zachęcamy do przeczytania naszego artykułu również tych, którzy nie chodzą do teatru głównie z powodów finansowych.

Tańszy bilet do teatru

Ceny biletów na wybrane spektakle czasami naprawdę mogą przewyższać ustalony budżet. Jednak do 31 października 2015r. będziemy mogli skorzystać ze świetnej promocji w serwisie Groupon. Obecnie trwa Miesiąc Teatrów Groupon podczas którego bilety są tańsze nawet o połowę. Akcja ma na celu nie tylko promowanie kultury wyższej w Polsce, ale także wsparcie mniejszych teatrów, które nie mają pieniędzy na odpowiednią promocję punktu kulturalnego.

Człowieku, trochę kultury! - oto hasło Groupona, z którym całkowicie się zgadzamy i zachęcamy do spędzania wolnego czasu w teatrze. Niektórzy mogą mieć różne wspomnienia z dzieciństwa, kiedy chodzili do teatru w ramach wycieczek szkolnych, często "pod przymusem" ;-) Jednak jeśli Twoja decyzja o wyjściu do teatru będzie świadoma i przemyślana, przekonasz się, że na niektórych spektaklach można przeżyć coś wspaniałego. Najczęściej emocje biorą górę - zarówno na tragedii, jak i na komedii możesz płakać, z tymże raz ze współczucia, a innym razem ze śmiechu :-) Aktorska gra na żywo nie może równać się nawet z bardzo dobrym filmem. Sprawdźcie sami -> Groupon - Miesiąc Teatrów.

Nie musimy życzyć udanej sztuki, bo wiemy, że taka będzie :-) Możemy życzyć Wam jedynie tego, żeby na jednym wyjściu do teatru się nie skończyło. Jeżeli nie możecie jednak brać udziału w spektaklu, może nadrobicie zaległy czas z kulturą przy dobrej książce? ;-) Sprawdźcie najlepsze propozycje, również w promocji:

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close