logo

Mid Season Sale do -77% w Diverse - stylizacje za mniej niż 100 zł

10maj 2017

Kategoria: Promocje | Autor: Marta Wacław

0

Kolejny sklep ogłasza w środku sezonu wielkie obniżki na kolekcję wiosenną. Pogoda za oknem wskazuje na to, że wiosenne ubrania i kurtki jeszcze nam się przydadzą, dlatego warto zajrzeć na Mid Season Sale do Diverse i zobaczyć, jakie modele kupicie z obiecaną zniżką 77%. Sprawdziliśmy to!

Reklama

Długowyczekiwane przez wszystkich lato niestety jeszcze nie chce u nas zagościć. To oznacza, że przynajmniej w najbliższym czasie wiosenne ubrania i kurtki jeszcze nam się przydadzą. Ci, którzy liczyli na to, że tego sezonu nie będzie konieczności zaopatrywania się w wiosenną garderobę zapewne się rozczarowali, ale od czego są promocje i Mid Season Sale! Na nich zawsze znajdziecie wysokie obniżki, dzięki którym na zakupie kurtki czy sweterka sporo oszczędzicie. Ile dokładnie?

Diverse mid season sale do -77%

Diverse obiecuje Wam nawet 77% zniżki na wybrane ubrania i akcesoria. Ale czy na pewno? Postanowiliśmy to sprawdzić i stworzyć dla Was stylizacje, za które nie zapłacicie więcej niż 100 zł.

Modne stylizacje za mniej niż 100 zł

Czy Diverse rzeczywiście obniżył tak drastycznie ceny wybranych ubrań? Czy do 100 zł uda Wam się skomponować całą swoją stylizację? Tak! I mamy na to dowód :-) Poniżej wybrane modele z wyprzedaży tańsze o 77%, z których stworzycie świetne stylówki damskie i męskie na wiosnę.

Diverse mid season sale do -77%

Razem za damską stylizację wiosenną zapłacicie 99,97 zł zamiast 299,97 zł. Ile oszczędzacie z Mid Season Sale w Diverse? Aż 200 zł! Dziewczyny! Jeżeli Wasi mężczyźni będą próbowali Was przekonać, że tak naprawdę na promocjach nie opłaca się kupować - pokażcie mu poniższą stylizację i jej cenę!

Diverse mid season sale do -77%

Męska stylizacja na wiosenne wyjście za 99,97 zł to naprawdę świetna cena i jesteśmy pewni, że nawet mężczyźni, którzy za zakupami nie przepadają i podchodzą do wszystkich promocji i wyprzedaży z dystansem będą chcieli pokusić się o małe zakupy :-) Tym bardziej, że na tej stylówce oszczędzicie w porównaniu do cen regularnych sprzed wyprzedaży 170 zł

Po pierwsze, bez problemu na Mid Season Sale w Diverse udało nam się znaleźć przecenione modele ciuchów i akcesoriów z rabatami 77%, ale jakby tego było mało, bez trudu uda Wam się skompletować swoją stylizację do 100 zł. Diverse to jednak nie jedyny sklep, w którym trwają właśnie wielkie sezonowe obniżki. Zobaczcie gdzie jeszcze warto zajrzeć w poszukiwaniu wiosennej kurtki, spodni czy koszuli.

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close