logo

Mid Season Sale do -50% w Reserved, Mohito, Cropp, House i Sinsay

21mar 2019

Kategoria: Promocje | Autor: Marta Wacław

0

Wraz z nadejściem wiosny do sklepów powróciły kultowe promocje, akcje kuponowe ze znanymi magazynami i międzysezonowe wyprzedaże. Z Mid Season Sale skorzystacie właśnie w sieciówkach z grupy LPP. Aż do -50% sięgają obniżki w Reserved, Mohito, Cropp, House i Sinsay. W co warto się obkupić?

Reklama

Całkiem niedawno w znanych sieciówkach zakończyły się zimowe wyprzedaże (a w niektórych sklepach końcówki kolekcji nadal kupicie do 70% taniej) i nawet dobrze nie zdążyliśmy zatęsknić za przecenami, a wraz z nadejściem wiosny do wybranych sklepów powróciły sezonowe obniżki na nową kolekcję. Nas start Mid Season Sale oczywiście bardzo cieszy, tak jak rozpoczęcie wiosny, ale w najbliższym czasie, poza wyprzedażami, skorzystacie także z kultowych, cyklicznych akcji kuponowych ze znanymi magazynami w Polsce. Już teraz z wielu kuponów rabatowych znajdziecie w Avanti i Logo, a w kolejnych tygodniach kolejne czasopisma będą organizowały kuponowe promocje.

Przeczytaj również:

Mid Season Sale w Reserved, Mohito, Cropp, House i Sinsay do -50%

Mimo że astronomiczna i kalendarzowa wiosna dopiero do nas zawitała, nowa pora roku już od jakiegoś czasu króluje na sklepowych witrynach. Moda rządzi się swoimi prawami, a lżejsze, bardziej zwiewne i kolorowe modele jeszcze na długo przed pierwszym dniem wiosny pojawiają się na wieszakach. Dla sieciówek rozpoczęcie nowej pory roku to właśnie moment połowy sezonu wiosennego, a to oznacza start tak zwanych Mid Season Sale.

Mid Season Sale Reserved

21 marca, w pierwszy dzień wiosny, międzysezonowe wyprzedaże wystartowały w sklepach z grupy LPP: Reserved, Mohito, Cropp, House i SinsayTam, na sam początek, skorzystacie z rabatów do 50% na modele z nowej kolekcji wiosennej. Co ciekawego znajdziecie w przecenie?

Na co polować podczas Mid Season Sale?

Z każdego ze sklepów grupy LPP: Reserved, Mohito, Cropp, House i Sinsay wybraliśmy dla Was produkty, które szczególnie wpadły nam w oko, i które kupicie z rabatem 50% lub prawie o połowę taniej. Sami zobaczcie!

 

Reserved

Mid Season Sale Reserved Mohito Cropp House Sinsay

 

Cropp

Mid Season Sale Reserved Mohito Cropp House Sinsay

 

Mohito

Mid Season Sale Reserved Mohito Cropp House Sinsay

 

House

Mid Season Sale Reserved Mohito Cropp House Sinsay

Wiosennych promocji na odzież, obuwie czy modne akcesoria mamy jeszcze więcej! :-) 

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close