logo

Mid-season sale 2014: gdzie wyprzedaże w środku sezonu?

21paź 2014

Kategoria: Promocje | Autor: Anna Spychalska

0

Letnie wyprzedaże już dawno za nami i choć mogłoby wydawać się, że na następne obniżki cen przyjdzie czekać nam do stycznia, to coraz więcej sklepów w Polsce organizuje tzw. mid-seson sales, czyli wyprzedaże w środku sezonu. Sephora, Answear, Duka, Deichmann, Zalando, Mohito - to tylko niektóre z nich.

Przeciętnemu klientowi w Polsce wyprzedaże kojarzą się głównie z zimowymi i letnimi obniżkami i choć wciąż narzekamy, że w naszym kraju przeceny nie dorównują tym z krajów zachodnich, to nie można zaprzeczyć, że z sezonu na sezon sklepy zaskakują nas wtedy coraz niższymi cenami. Można więc stwierdzić, że zagraniczne zwyczaje sprzedażowe całkiem łatwo się u nas przyjmują, co potwierdza także fakt wyprzedaży miedzysezonowych, czyli mid-season sale (lub po prostu "wyprzedaże jesienne"), o których jeszcze kilka lat temu można było jedynie pomarzyć.

Jesienno-zimowe obniżki

Dziś, kiedy październik powoli zbliża się ku końcowi, w większości sklepów znajdziemy szyldy z informacją o sporych obniżkach cen na jesienno-zimowe kolekcje. Promocji w ostatnim czasie pojawiło się tyle, że można się w nich łatwo pogubić. Postanowiliśmy więc zebrać te zniżkowe informacje w jednym miejscu, by bez problemu można było znaleźć interesującą nas wyprzedaż, jej wysokość oraz czas trwania (jeżeli jest znany), a także opis, na co obowiązuje. W prawie wszystkich przypadkach data zakończenia wyprzedaży nie jest znana - sklepy bowiem nie podają tego do wiadomości klientów. Jeżeli jednak jakaś obniżka się zakończy, poinformujemy o tym odpowiednią adnotacją obok opisywanej promocji.

Międzysezonowe wyprzedaże - lista sklepów:

Chcesz więcej?

Wyprzedaże mają jeden minus - szybko się kończą. Mamy jednak coś dla tych, którzy nie załapali się na wyprzedażowe szaleństwo: przygotowaliśmy kilka dobrych kodów rabatowych i zniżek do znanych sklepów z odzieżą i obuwiem.

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close